2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde 5 şubatta oldu embriyo transferim. 6 ab kalite, bu 3. Transferim. İnşaşşah pozitifi görürüm. Bugun 4. Gün erken test yaptım ama daha çılmaz 4. Gün diye üzmedim kendimi

Hic belirtim yok. Sifir sifir sifir ama ben 4 hamilelik yasadim (2 dusuk 1 kimyasal 1 kizim var) hic belirtim olmadi. Adet belirtimde olmaz.. sivilcem cikar bi.. goguslerimde dolgunluk var ama ilaclardan opudan beri var .
Sen nasilsin
Benim de daha önceki gebeliklerim de belirtim olmadı. Beta 200 üzerine çıkınca başladı her şey Belirtim benim de yok aslında. opudan beri kasıklarımda hafif ağrım var o da hala devam ediyor ama transferden hemen sonra kalbimin ritmi değişmişti şuan hala öyle o biraz rahatsoz ediyor beni sanki boğazımda kalbim atıyor gibi.

Aynı yaş 28 ilk deneme 5 yıllık evliyim bendede po var

Buna da şükür en azından transfer yapılmış. Bunlara takılıp bu güzel günleri boşuna geçirmeyelim. Benim de benzer durumum var. 6 embriyodan sadece 2 tanesi 5. güne geldi. Doktor tek transfer yaptı diğerini de dondurdu bu yüzden. Her şeyin hayırlısı diyelim
Benim arada karnıma giren bir ağrı dışında belirtim yok henüz. Bu bebekten mi kaynaklanıyor yoksa gaz sancısı mı bilmiyorum
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah

Benimde 5 şubatta oldu embriyo transferim. 6 ab kalite, bu 3. Transferim. İnşaşşah pozitifi görürüm. Bugun 4. Gün erken test yaptım ama daha çılmaz 4. Gün diye üzmedim kendimi
evet 4. gün ben 1 kez gormustum ama ıkızdı.. genelde 5 ve 6 da yenı yenı baslıyor. hayırlısı olsun hakkımızda

şimdi aklıma bir şey takıldı. 2 tane 5. gün embriyo transferi oldum. geride devam eden 5 tane vardı. transferden sonraki gün bakıcaz duruma göre dondurucaz dediler ve 2 tanesi donduruldu. (kalite için 5 üzerinden 4 dedıler)

şimdi bu dondurulan embriyolar 6. gün mü demek. bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

Yarın sabah tekrar yaparım bakalım inşallah görürüm çift çizgiyi sizin nasıl geldi sonucunuz, pozitif olsrak düşündüm
ınsallah. bizde guzel ornekler gorup umutlanıyoruz. ben 6 subatta transfer oldum. henüz 3. günüm . belirtim yok. test yapıcamda. catlatma ıgnesı etkısı uzun suruyor ben de dıye. ne kadar gec yapsam o kadar ıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…