2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hahaha
bende dün yaptım yemeklerimi ama hazırlarken salata vs yaparken benim eşimde dağıtacak mutfağı
Hahahaha kızlar ben mutfakta bi şeyler yaparken çok dağınık çalışırım Eşim der ki bi yandan işin biteni hemen geri yerine koy falan diye bana akıl verir. Mesela ben Salça aldım tereyağ aldım onları kullanınca tezgahta bırakırım. O gelir bunla işin bittiyse kaldırıyorum falan der. Özellikle öncesinde bulaşığı o hallettiyse hemen dağılmasın ister. Ekstra dikkatli davranır. Benimki biraz değişik

kızlaar az önce pembe bir akıntı geldi, progestan kullanırken adet olmak mümkün mü yoksa yerleşme kanaması mı? 1 Şubat transfer olmuştum. Sizce ne oluyor?

Merhaba benide ekler misiniz yaş 26 5. Gün embriyosu 1 adet

kızlaar az önce pembe bir akıntı geldi, progestan kullanırken adet olmak mümkün mü yoksa yerleşme kanaması mı? 1 Şubat transfer olmuştum. Sizce ne oluyor?
Ayy inşallah yerleşme kanamasıdır Genelde ilaçları bırakınca adet olunuyor çünkü. Sen doktoruna söyle yine de

ben ilaclar kullanilirken adet olana cok denk gelmedim.. yerlesmedir insallah...test gunun ne zaman. 3.mu 5.gun embriyosu mu. 8. Gun aslinda 5 ise test yapabilirsin

Eve gidince eklerim canım

ben ilaclar kullanilirken adet olana cok denk gelmedim.. yerlesmedir insallah...test gunun ne zaman. 3.mu 5.gun embriyosu mu. 8. Gun aslinda 5 ise test yapabilirsin
5. gün embriyosu ama gerçöekten testte de çıkmazsa moralim çok bozulur sonradan pozitif olacaksa da süreci kötü etkilerim diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…