2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ay kıyamam canım cok tatlısın olur boyle şeyler hepimizin başına gelebilir. inşallah bebişin tutunur doğar da oma da anlatırsın
İnşallah ya teşekkür ederim bide bugün transferin 4. Günü benim göğüs ağrım var ama iç bacak ve kalca ağrısı normal mi dün den beri var

Hahaha
bende dün yaptım yemeklerimi ama hazırlarken salata vs yaparken benim eşimde dağıtacak mutfağı

İnşallah ya teşekkür ederim bide bugün transferin 4. Günü benim göğüs ağrım var ama iç bacak ve kalca ağrısı normal mi dün den beri var
genelde belirti diye yazıyorlar ama bilemedim alakasız da olabilir. inşallah belirtidir. evde test yapcaak mısın ne zaman başlayacaksın

Lilakahve listeye beni de ekler misin? daha önce yazdım ama arada kaçmış olabilir listede yokum :) 1 Şubat tarihinde transfer oldu, 5. gün embriyosu 28 yaş. İkinci denemem benim, embriyo kalitem orta kalite. Test yapmamak istiyorum öncesinde, olumsuzu görürüm diye çok korkuyorum. 13 Şubat test tarihim, totem yaptım bekliyorum. Eğer pozitif olmazsa kalan embriyom yok süreç yeniden başlayacak sabırsızlanıyoruuuum

Kızlar zaman geçmiyor diyenlere kafa dağıtmalık bir önerim var. Atik ailesi’ni izleyin. Doğayla baş başa huzur bulacağınız videoları var

3 de bayağı erken olmuş bence 8 9 ideal gibi ama
Eşim 2.günün sabahı bana mesaj atmış test yapsana zaten 10lu aldık her güne bir tane yap demiş. Yuh dedim zaten tutunması 3 günü buluyormuş. Ama işte destekleyen de olunca bugün yaptım. Karı koca sabırsızız Bi de araştırdım biraz 3.gün 4.gün gören de olmuş. Tabi 7 8e kadar göremeyen de var.

Ne çıktı yaptın mı bugün

Ayni gun olmusuz transfer...dondurulmus mu senin taze mi. Catlatma ignesi oldun mu yani.

Benimde 4. Gün giraz gögüs ağrısı var
Bendeki belirtiler kasik ağrım var ara arada sancilaniyor kalcam da kas ağrısı baş ağrım ilk günden beri var ama çok takmamaya calisiyorum göğüs agrimda transferden öncede vardı şuanda da var hepsi birden olunca sinirlerim bozuluyor dün hiç sebep yokken eşime fena çattım garibim de hiç ses çıkartmadı

3. Günde dondurulup 5. Güne gelememesi çok üzdü canım ama insallah sımsıkı tutunur bilmiyorum korkuyorum elimde olmadan ama çok şükür ki transfer edilecek embriyolar olustu
Gelemeyeceğini neden düşünki bak şimdi benim eşim azosperm hastasıydı mikto tese oldu spermler öyle bulundu 9 taneydi labaratuarda bekleymenin anlamı yok 9 sperm zaten az ilk gün doktorum mesela 3. Güne geleni dunduralım 5 risk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…