2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Turuncu kapaklı olan bugünkü canım
Bunlar ne marka . Ben laboguick aliyordum hep ama catlatma ignesinin 13 14. Gunu bile silik cizgi cikariyor.. (eczaneden aldiklarimda cikmiyor) ama kan testi 1 bile olmuyordu..ilk kez prodoctor aldim.. insallah ayni yanilgiyi yasamam

Bazen hafif adet agrisi gibi ağrı hissediyorum ama onun dışında da gayet iyiyim o ağrı da var mı yok mu belli değil gibi bir ağrı ama evde durmak çok bunaltıcı yat kalk ev yat kalk ev
ben de bugun evden calısıyorum. bi yandan ıs yapıyorum bı yandan laf yetıstırıyorum :) bı yandan muge abla acık

Bunlar ne marka . Ben laboguick aliyordum hep ama catlatma ignesinin 13 14. Gunu bile silik cizgi cikariyor.. (eczaneden aldiklarimda cikmiyor) ama kan testi 1 bile olmuyordu..ilk kez prodoctor aldim.. insallah ayni yanilgiyi yasamam
Canım mor kapaklı olan prodoctor, turuncu kapaklı olan predictor express. Eczaneden aldım bende dedim 2 farklı marka alayım.

Canım mor kapaklı olan prodoctor, turuncu kapaklı olan predictor express. Eczaneden aldım bende dedim 2 farklı marka alayım.
ben 30 Ocakta çatlatma iğnesi oldum. ben de zaten 12-14 şubata kadar test silik çıkacaktır. kendimi biliyorum koyulasması ya da sılınmesını takıp edebılırım. ben ıdrar testı ıle stresımı daha ıyı yonetebılıyorum. cogu kısı cok sabırlı ama :)

Testleri bende trendyol dan aynı gün kargo olani seçmiştim İstanbuldayım genel de istanbuldan oluyor firmalar da dedim ertesi gün elim de olur teeeeeeee afyondan geliyor denizli transfer merkezindeymis hayatta ki şansım

Transfer günü hariç bugün 3.günüm. Sabah ilk idrarla test yaptım negatifbiliyorum çok erken ama bi umut belki erkenden görürüm dedim olmadı kızlargeçen sefer 5.gün görmüştüm bakalım bu sefer görmek nasip olacak mı

Ben 4 gün yaptım da catlatma ignesi falan kalmamış 8 gün geçmişti catlatma ignesinden sonra

3 de bayağı erken olmuş bence 8 9 ideal gibi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…