2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Testleri bende trendyol dan aynı gün kargo olani seçmiştim İstanbuldayım genel de istanbuldan oluyor firmalar da dedim ertesi gün elim de olur teeeeeeee afyondan geliyor denizli transfer merkezindeymis hayatta ki şansım
sen söyleyınce baktım benımkı de adanadan gelıyormus

ay kıyamam canım cok tatlısın olur boyle şeyler hepimizin başına gelebilir. inşallah bebişin tutunur doğar da oma da anlatırsın

Testleri bende trendyol dan aynı gün kargo olani seçmiştim İstanbuldayım genel de istanbuldan oluyor firmalar da dedim ertesi gün elim de olur teeeeeeee afyondan geliyor denizli transfer merkezindeymis hayatta ki şansım
Bende bu konuda çok sabırsızım hemen elimde görcem ürünü gidip eczaneden aldım

Ben de 27 sinde çatlatma olmuşum baktım şimdi, onun etkisi var mıdır acaba

Günaydın Kızlar bugün bir daha test yaptım ben 7. gün oldu,düne göre daha mı koyu sizce , walla yaklaştıkça test tarihi heyecan basıyor inşallah mutlu sona ulaşırız hep birlikte
yaaa evet evet baya belirgin ben buradayıö diyor. cok güzel betan da yüksektir kesşn ama sen gününü bekle oyle ver yüksek bir sonuc alırsın inşallah şimdiden hayırlı olsun

Bende bu konuda çok sabırsızım hemen elimde görcem ürünü gidip eczaneden aldım
Eczane kapında diye bi uygulama hemen getiriyorlar 4 ncu gün baktığımı ordan söyledim de o fiyata 8 test alınırdı yani o yüzden beklemeye devam dışarı çıkmaya da çekiniyorum yaa esime desem o da az sabırlı ol diyor almaz şey gibi oldu Allah rızası için şu garibe bi test

eşler öyle yaa çok rahatlar , bende ondan habersiz yaptım dünkünü whatsaptan attım işteydi, ne acelen var diyor bugünkünü söylemicem artık

Kahvaltımı yaptım, evi sildim süpürdüm, mutfağı topladım, çamaşır bulaşık ne varsa hallettim
Transfere hazırım
Sende bendensin desene
Ama benim gibi dağınık bir eşin varsa ve bugün sana harika yemekler yapacağım diyorsa yandın
Dün akşam yemek sonrası mutfağı toplamak 3 saatimi aldı. 2 kişiyiz yemek yaparken kullandığı malzemeler bulaşık makinesini doldurmaya yetti yemin ediyorum
Sözde bir de dinlenecektim transfer günü diye. Ohoooo çok beklersin

Ben 4 gün yaptım da catlatma ignesi falan kalmamış 8 gün geçmişti catlatma ignesinden sonra
ben de kalıyor ya.. o kadar cokta su ıcıyorumki.. gunde 3 lıtre kesın ıcıyorum. etrafıma gore cok yanı..:) sız bılmıyorum nasıl aranız su ıle

eşler öyle yaa çok rahatlar , bende ondan habersiz yaptım dünkünü whatsaptan attım işteydi, ne acelen var diyor bugünkünü söylemicem artık
Benim ki ben test yaparim diyorum transfer den sonra yapma sakın doktor ayın 13 dedi sonra bisey oluyor diyor yazık ne sanıyorsa testi erkekler ile algılarimiz bir değil gerçekten

Ben de 27 sinde çatlatma olmuşum baktım şimdi, onun etkisi var mıdır acaba
catlama ıgnesı olsa gıt gıde sılınır. senınkı koyulastı.. degıldır. bı de hemen cıktı dımı. sonradan olmadı cızgı...
ben de vucuttan atılma suresı uzun suruyor. herkeste degısıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…