2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Testleri bende trendyol dan aynı gün kargo olani seçmiştim İstanbuldayım genel de istanbuldan oluyor firmalar da dedim ertesi gün elim de olur teeeeeeee afyondan geliyor denizli transfer merkezindeymis hayatta ki şansım 🤣
sen söyleyınce baktım benımkı de adanadan gelıyormus :kahve:

Transfer günü benim için kötü bir anı oldu açıkçası hayatımda hep idrarimi tutarken hiç altıma kaçırma derecesinde bile tutarken malesef yatakta 15 dk bekleme süresinde dayanamadım transferden sonra 10 dk içinde idrar kutusunu zor yetistirdiler gerçi oda işe yaramadı ya 🤣🤣 sinirlerim bozuldu o gün hem ağladım hem afedersiniz yatağı doldurdum doktorum sorun deil dedi ama belden aşağı hep islandigi için kalkar kalkmaz hemen oradaki duşta su döktüm zarar verirmi bilmem ama öylece giyinip gidemezdim yanisi o gün için kötü ama sizlere bunu anlatmak sacmalikta olsa hepimiz kadınız birbirimizi anlıyoruz biraz ortama komiklik gelsin 😁😁 kötü ama ben bile düşündükçe gülüyorum ağlanacak halime 🤣🤣 Allah'ım bu kötü anın sonucu güzel olsun inşallah rabbim kimseyi evlatsizlikla sinamasin isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah🤲🙏😇 biraz uzun oldu sanırım 😊
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ay kıyamam canım cok tatlısın olur boyle şeyler hepimizin başına gelebilir. inşallah bebişin tutunur doğar da oma da anlatırsın🤣🤭🤭

Testleri bende trendyol dan aynı gün kargo olani seçmiştim İstanbuldayım genel de istanbuldan oluyor firmalar da dedim ertesi gün elim de olur teeeeeeee afyondan geliyor denizli transfer merkezindeymis hayatta ki şansım 🤣
Bende bu konuda çok sabırsızım hemen elimde görcem ürünü gidip eczaneden aldım🤣

ben 30 Ocakta çatlatma iğnesi oldum. ben de zaten 12-14 şubata kadar test silik çıkacaktır. kendimi biliyorum :KK43: koyulasması ya da sılınmesını takıp edebılırım. ben ıdrar testı ıle stresımı daha ıyı yonetebılıyorum. cogu kısı cok sabırlı ama :)
Ben de 27 sinde çatlatma olmuşum baktım şimdi, onun etkisi var mıdır acaba 🤔

Günaydın Kızlar bugün bir daha test yaptım ben 7. gün oldu,düne göre daha mı koyu sizce , walla yaklaştıkça test tarihi heyecan basıyor🙈 inşallah mutlu sona ulaşırız hep birlikte❤️
yaaa evet evet baya belirgin ben buradayıö diyor. cok güzel betan da yüksektir kesşn ama sen gününü bekle oyle ver yüksek bir sonuc alırsın inşallah şimdiden hayırlı olsun🌸

Bende bu konuda çok sabırsızım hemen elimde görcem ürünü gidip eczaneden aldım🤣
Eczane kapında diye bi uygulama hemen getiriyorlar 4 ncu gün baktığımı ordan söyledim de o fiyata 8 test alınırdı yani 🤣 o yüzden beklemeye devam dışarı çıkmaya da çekiniyorum yaa esime desem o da az sabırlı ol diyor 🙈 almaz şey gibi oldu Allah rızası için şu garibe bi test 😁

Eczane kapında diye bi uygulama hemen getiriyorlar 4 ncu gün baktığımı ordan söyledim de o fiyata 8 test alınırdı yani 🤣 o yüzden beklemeye devam dışarı çıkmaya da çekiniyorum yaa esime desem o da az sabırlı ol diyor 🙈 almaz şey gibi oldu Allah rızası için şu garibe bi test 😁
🤣🤣🤣 eşler öyle yaa çok rahatlar , bende ondan habersiz yaptım dünkünü whatsaptan attım işteydi, ne acelen var diyor🤣🤣 bugünkünü söylemicem artık🙏🏻

Kahvaltımı yaptım, evi sildim süpürdüm, mutfağı topladım, çamaşır bulaşık ne varsa hallettim 💪🏽
Transfere hazırım 🤩😁
Sende bendensin desene😆😆
Ama benim gibi dağınık bir eşin varsa ve bugün sana harika yemekler yapacağım diyorsa yandın🤪🤪
Dün akşam yemek sonrası mutfağı toplamak 3 saatimi aldı. 2 kişiyiz yemek yaparken kullandığı malzemeler bulaşık makinesini doldurmaya yetti yemin ediyorum🤣🤣
Sözde bir de dinlenecektim transfer günü diye. Ohoooo çok beklersin 😒😒

Ben 4 gün yaptım da catlatma ignesi falan kalmamış 8 gün geçmişti catlatma ignesinden sonra
ben de kalıyor ya.. o kadar cokta su ıcıyorumki.. gunde 3 lıtre kesın ıcıyorum. etrafıma gore cok yanı..:) sız bılmıyorum nasıl aranız su ıle

🤣🤣🤣 eşler öyle yaa çok rahatlar , bende ondan habersiz yaptım dünkünü whatsaptan attım işteydi, ne acelen var diyor🤣🤣 bugünkünü söylemicem artık🙏🏻
Benim ki ben test yaparim diyorum transfer den sonra yapma sakın doktor ayın 13 dedi sonra bisey oluyor diyor yazık ne sanıyorsa testi 🤦🏻‍♀️🤣 erkekler ile algılarimiz bir değil gerçekten

Ben de 27 sinde çatlatma olmuşum baktım şimdi, onun etkisi var mıdır acaba 🤔
catlama ıgnesı olsa gıt gıde sılınır. senınkı koyulastı.. degıldır. bı de hemen cıktı dımı. sonradan olmadı cızgı...
ben de vucuttan atılma suresı uzun suruyor. herkeste degısıyor.

X