2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tebrikler canım sağlıkla ilerlesin inşallah

canım onemli olan artıştı senim de güzel artmış maşallah. 48 saat olmadan iki katı olmuş

artış guzel canım. kacıncı gunun pekı bugun.

Kızlar selam bugün transfer sonrası 3. Günüm de hiç belirti yaşamadan pozitif gören var mı aranızda.
Diğer transflerimde daha çok belirti vardı ama şuan pek birşey hissetmiyorum çok tedirginim

Kızlar selam bugün transfer sonrası 3. Günüm de hiç belirti yaşamadan pozitif gören var mı aranızda.
Diğer transflerimde daha çok belirti vardı ama şuan pek birşey hissetmiyorum çok tedirginim
6+0 da belırtısı olmayan var canım. (ben)
rahat ol takmamaya calıs dınleme kendını.
her sey olacagına varır. umarım guzel yerlere varır

9. Günüm bugün
gayet guzel canım. saglıkla ılerler ınsallah hepımızın . coook amin gercekten. benım de kayıplarım var o yuzden o sureclerı atlatana kadar hersey olabılır dıye kendımı sımdıden hazırlıyorum.
Allahım hayırlısını versın. en ıyısını o bılır. bız elımızden gelenı yapıyoruz.

Merhabalar 19 Şubat transfer tarihi 5. gün embriyosu tek transfer

Gerçekten mi işte diğer transferlerimde olunca bunda olmayınca tedirgin oldum haklısın düşünmemem lazım ama zor
benımde kızımda cok bulanmıstı canım. ama ne zaman baslamıstı tam hatırlamıyorum.
her hamılelık bıle farklı dıyorlar
gercekten sakınce bekleyecegız. evham yapmak daha kötu. oyalanmak kafayı dagıtmak lazım.
calıstıgım ıcın bu bana kolay oluyor tabı. mecburı bılgısayar basında zaman gecırıyorum 8:00-17:00

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…