2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selamlar ben pazartesi transfer oldum 3. Gün 1. Kalite çift embriyo transferi oldum. Eşimin sperm testi vs iyiydi bende de hormonlar amh gayet normaldi sadece çikolata kisti var. Transferden 2-3 gün önce rahim kalınlığım 8.2 mm di, bir gün öncesindeki progesteron değerimde 15.58di. Embriyolarım 8 hücreli çözündüğünde de hiç bozulmaya olmamış. Ama 3. Gün olmaları biraz endişelendiriyor beni 😔 3. Gün embriyosuyla pozitif alanlar var mıı?? Bugün transfer harici 3. Günüm, sadece biraz belli belirsiz kasık ağrım var hafif bastırınca göğüs ağrım var ama bilemedim 😔
3. Gun çift embriyo ve sonuç pozitif.
Tavsiyem stres yapmayın, mümkün olduğunca kendinizi başka şeylere odaklayın. Suan en önemlisi stres. Mart ortasında kalp atışı için gideceğim. O vakte kadar da düşünmemeye başka şeylere odaklanmaya calisiyorum. Önümüzdeki aşamaların haddi hesabı yok ve gerçekten sağlıklı doğum mucize… bu yüzden stresi aza indirin, sağlıklı beslenin.

Bende acilde kan verdim kızlar kaset test ve predictor early yaptım kaset testim düne göre daha silik çıktı normalde tam saat uysun diye 1.5 da kan verecektim ama stresten duramadım yerimde

Şu zıkkım kaset testte bi belirgin çizgi olmadı 9.günün bugün delircem ya çok korkuyorum betam 2 kat artmadı diye off predictorda bayağı iyi çıktı çizgi inşallah çok yüksek gelir ya

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 66
  • image.jpg
    image.jpg
    270,5 KB · Görüntüleme: 67
Şu zıkkım kaset testte bi belirgin çizgi olmadı 9.günün bugün delircem ya çok korkuyorum betam 2 kat artmadı diye off predictorda bayağı iyi çıktı çizgi inşallah çok yüksek gelir ya
testler kandırabiliyor maalesef.
artmıştır canım. Güzel sonuçlar almanı ve paylaşmanı diliyorum :KK200:

O kadar cok inanıyorum ki çok güzel katlanıp artış gösterdiğine. 🤲🏻 güzel haberlerini bekliyorum

3. Gun çift embriyo ve sonuç pozitif.
Tavsiyem stres yapmayın, mümkün olduğunca kendinizi başka şeylere odaklayın. Suan en önemlisi stres. Mart ortasında kalp atışı için gideceğim. O vakte kadar da düşünmemeye başka şeylere odaklanmaya calisiyorum. Önümüzdeki aşamaların haddi hesabı yok ve gerçekten sağlıklı doğum mucize… bu yüzden stresi aza indirin, sağlıklı beslenin.
Yaa çok sevindim Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin 🙏🏻 kaçıncı günde öğrendiniz herhangi bir belirtiniz var mıydı??

Ayy gercekten miii 😬 daha erken tabii biraz bekleyelimm kötü düşünmeden yapmaya calısıcam bende, bugün 4. Günüm ama herhangi bir belirti yok korkuyorum 😔😔
Henüz çok yeni endişe etme iyi olacak inşallah 🥹 ama bugün ki sonucum beni etkilemedi desem yalan olur gece rüyamda test yapıp pozitif görüyordum sabah göremeyince sanırım yok diye bir hisse kapıldım şimdi o psikolojiden çıkmaya çalşıyorum 🙃 bence günün gelmeden hiç test yapma 🙈

Henüz çok yeni endişe etme iyi olacak inşallah 🥹 ama bugün ki sonucum beni etkilemedi desem yalan olur gece rüyamda test yapıp pozitif görüyordum sabah göremeyince sanırım yok diye bir hisse kapıldım şimdi o psikolojiden çıkmaya çalşıyorum 🙃 bence günün gelmeden hiç test yapma 🙈
Canım benim hic öyle düsünme insallah bebislerimiz bizimlee hemenn o psikolojiden cıkk bebisinde üzülmesinn test gününde kendini gösterecek sanaa 🥰🙈

X