2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynı endişeye bende sahibim bugün tam olarak 7. Gün 3. Gün çift embriyo ve biri yedi hücreli burda çoğunlukta pozitifleri 5. Günde görüyorum zaten gittiği müddetçede hep 5. Gün transferleri var arada 3. Gün pozitiflerini gördükçe umut ekiyorum içime

Merhaba. Ben devlet hastanesine gittim ultrasonda sorun yok ama doktordan memnun kalamayabilirsşniz. Hem özele hem devlete gidiyorum ne olur ne olmaz diye

Ah canım insallah bizde alabiliriz o pozitifleri gerçekten sizin transferde kaçıncı gününüz??

Ah canım insallah bizde alabiliriz o pozitifleri gerçekten sizin transferde kaçıncı gününüz??
Geçen hafta perşembe sabah 10 gibi transferim olmuştu dün geceden beri özellikle gece adet sancısı çektim gün içinde de sağ kasıma girip çıkan bıçak saplanması var ve alt karın bölgemde tarif edemediğim bir rahatsızlık hissi birşeye yormuyorum ama yarın sabah erken gebelik testi yapacağımmm

Ayyy insallah bebişlerimiz bizimlediir lutfen bana da haber verin hic erken gebelik yapmadınız mı gerçekten iyi dayanmıssınız

Yarınnn test günümm. Offff hem yarın olsun istiyorum hem hiç olmasın .
Hiç hazır değilim olumsuz olmasından inanılmaz korkuyorum kafamda bi sürü senaryo
Normal hayatıma nasıl adapte olurum bi daha nasıl cesaret edebilirim bilmiyorum.
Allahım bize güç versin inşallah

Doktorunla konuştun mu? Neden az acaba. İlaçlarla mı ilgili?
Bende hala adet devam ediyor bugün 13. gün miktarı çok azaldı ama can sıkıcı işte
Yarın sormayı düşünüyorum. İlk gün bile son gün gibiydi. Lekelenme şeklinde çok az

13 gün mü normalde de o kadar sürüyor muydu. Benim 5 gün sürer hep hatta ptesi hsg çekilecek

Yarın sormayı düşünüyorum. İlk gün bile son gün gibiydi. Lekelenme şeklinde çok az

13 gün mü normalde de o kadar sürüyor muydu. Benim 5 gün sürer hep hatta ptesi hsg çekilecek
Yok canım benim de 5 gün sürer ancak bu ay çok yoğun kanamam oldu doktora gittiğimde histeroskopi yapalım dedi. İşlem geçen cuma yapıldı. Adetimin 5.günüydü hala kesilmedi. Doktora sormadım normal mi diye. Bende anlamadım vücudumuza ne oluyor

9. Gün 68 10. Gün 74 çıktı
İnşallah sizinde böyle olur benim 7. Gün değerimden yüksek sizinki
Yarın kan vericem saat 1’de vermiştim diğerini yine aynı saate vercem inşallah çok iyi artmıştır sabah erkenden de kaset test yapcam kaset testteki koyulaşmayı takip ediyorum inşallah çok güzel koyu çıkar

Selam kızlar, 22 Şubatta transferim oldu. Yani genel olarak erken gebelik belirtileri olarak baktığımda hepsini yaşıyorum. Estrofem kullanıyorum, yan etkileri olarakta nerdeyse gebelik belirtileri aynı. 7 Mart test günüm. O kadar karışık bir haldeyim anlatamam. Ara ara regl ağrısı çekiyorum resmen. Her an adet olacakmısım gibi. Benim gibi aynı durumu yaşayan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…