2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok erken canım her ihtimal mümkün inan. Bu günün sonucuna bakıp sakın üzülme boşuna olur çünkü. Bende bu gün yaptım sabah kaset test çift çıktı. Sonra eczaneye koştum prediktör early aldım yaptım bişi çıkmadı. Öylece kaldım. Yapmamak en iyisi ama işte insan engel olabilse🤦🏻‍♀️
Her testin hassasiyeti farklı cift ciktiysa yine umut vardir diye düşünüyorum kendimden umudum bitti inşallah seninki pozitif olur

şuan merkezdeyim doktorla görüşmeyi bekliyorum canım. cok da bekletiyorlar sıkışıgım zor tutuyorum
Cok duramayacak sekilde skisik olma canim.. sonrasi iskence oluyor..ben 1 lt ictim..gayet net gorundu. Eve gelince wcye gitmstim.
Ama onceki seferlerde catlayacak gbi girdigimde oldu..bosa zorlamsim kendimi.

Merhaba arkadaşlar herkese güzel haberler almayı temenni ediyorum benim de bugün kontrolüm vardı pazartesi transfer günüm olacak ufak bi heyecan sardı güzel haberler paylaşmak nasip olur inşallah hepimiz adına herkesin duacısııyım Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın ❤️

şuan merkezdeyim doktorla görüşmeyi bekliyorum canım. cok da bekletiyorlar sıkışıgım zor tutuyorum
Sana onu söyleyecektim. Maalesef bana 12 de dediler transferi saat 3 te oldum. Muhtemel birkaç kere gidip yapacaksın idrarını. Yoksa karından ve belden baskı oluyor ağrı yapıyor

Sana onu söyleyecektim. Maalesef bana 12 de dediler transferi saat 3 te oldum. Muhtemel birkaç kere gidip yapacaksın idrarını. Yoksa karından ve belden baskı oluyor ağrı yapıyor
cok sinir oldum danışmana kaç kez sordum doktorla goruşmek için herkes girip cıkıyor.git yap biraz işlemler var daha diyor.ne işlemi diyorum aşagıda işlemler var işte diyor oyalıyor bildigin.ödemeye gelince adım atar atmaz makbuzunu istiyorlar.afedersiniz de ben de tutamadım hepsini yaptım. şuan deli gibi su içiyorum yine acayip gerildim

cok sinir oldum danışmana kaç kez sordum doktorla goruşmek için herkes girip cıkıyor.git yap biraz işlemler var daha diyor.ne işlemi diyorum aşagıda işlemler var işte diyor oyalıyor bildigin.ödemeye gelince adım atar atmaz makbuzunu istiyorlar.afedersiniz de ben de tutamadım hepsini yaptım. şuan deli gibi su içiyorum yine acayip gerildim
SAKİN OL canım. maalesef sınır bozuyorlar. ben de yaptırdıgım yerden memnun kalmadım. ama sakin kalmaya calıs.

Her testin hassasiyeti farklı cift ciktiysa yine umut vardir diye düşünüyorum kendimden umudum bitti inşallah seninki pozitif olur
Üçüncü gün transferi değil miydi senin? Onun için çok erken diye biliyorum ama. Benim ya test bozuk ya ben bozuldum😂 Psikoloji pert orası kesin herkes gibi.

Aynı şeyleri yaşayan biri olarak seni o kadar iyi anlıyorum ki. Çok zor bir dönem umutlu olunca büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor insan 😔 ama embriyo kalite hakkında çokta düşünme 2 tane 5aa yı aldık tutmadı belki daha düşük kalitede olanlar tutar her şey nasip 🙏🏻🤲🏻
testlerini paylaşır mısın.

Üçüncü gün transferi değil miydi senin? Onun için çok erken diye biliyorum ama. Benim ya test bozuk ya ben bozuldum😂 Psikoloji pert orası kesin herkes gibi.
Evet üçüncü gün ben simdiden kabullendim galiba negatifi 😂 çok karamsar biriyim sen ne zaman kan vericeksin ben cift gormus olsaydim hemen kan vermeye giderdim

SAKİN OL canım. maalesef sınır bozuyorlar. ben de yaptırdıgım yerden memnun kalmadım. ama sakin kalmaya calıs.
evet canım sakin olmaya calısıyorum ama bu kadar uzayacaksa niye 12 de burada olun diyorlar eşim de dersini bıraktı geldi. neyse hayırlısıyla olsun da sıkıntılar bunlar olsun ne diyelim😏

X