2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ne zaman transferın pekı. gunden gune kalınlasıyor ya
Cumartesi günü transferim olacak inşallah adetin 5. Günü femara başladık 5 gün onu kullandım bide glifor d vitamini ve folik asit kullanıyorum bu kadar her gün nar suyu içiyorum yürüyüşte yapmaya çalışıyorum sürekli hareketli ol yürüyüş yap dedi

Cumartesi günü transferim olacak inşallah adetin 5. Günü femara başladık 5 gün onu kullandım bide glifor d vitamini ve folik asit kullanıyorum bu kadar her gün nar suyu içiyorum yürüyüşte yapmaya çalışıyorum sürekli hareketli ol yürüyüş yap dedi
ınsallah guzel kalınlasma olur canım.. cok dert etme. pskılojı hersey.

pozitifi gören arkadaşlara sormak istiyorum arkadaşlar gögüslerinizdeki hassasiyet nasıldı yoğun mu hafif mi
Eger kaset test pozitifi i kabul ediyorsan bende göğüs hassasiyeti çok fazla ve regl doneminde olmazdı bende göğüs hassasiyeti. Hatta soyle diyeyim göğüs ucum yoktu artık var gibi bi şey oldu dehşete düştüm o_O

ay ben bişey daha sorucam 😅😅 estrofem kullanınca ağlama krizleriniz oldu muu 😂😂 bu ilaç çok değişik o kadar iğne kullandım hiç birşey değişmedi bu ilaç mahvetti beni 😣

ahh cok üzüldüm gecmis olsun

üzülme cnm yine denersin, genel bir sorunun yok, iyi taraftan bak ♥️
olasiliklari artmak icin
genetige gönder,
gebelik asisi yaptir,
embryo glue yöntemi var
birde kasilma önleyici ilaci sor.
🙏🏻🙏🏻♥️
tabi olacaksa olur ama bazen iste kucucuk bir neden de dolayi tutmaya biliyor 😞
Arkadaşım ne güzel yazmışsın. Defalarca deneyip olumsuz sonuç alınca bende artık bunları denemeye karar verdim. Yeni tedaviye başlamadan önce yaptırıp öyle başlayacağım sürece.
Sağolasın

X