2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

cok sinir oldum danışmana kaç kez sordum doktorla goruşmek için herkes girip cıkıyor.git yap biraz işlemler var daha diyor.ne işlemi diyorum aşagıda işlemler var işte diyor oyalıyor bildigin.ödemeye gelince adım atar atmaz makbuzunu istiyorlar.afedersiniz de ben de tutamadım hepsini yaptım. şuan deli gibi su içiyorum yine acayip gerildim
Ben o gün tam 5 kere idrarını yapıp tekrar tekrar su içtim sizi çok iyi anlıyorum o yüzden. Ödemeye gelince pür dikkatler evet

tamam🥰senin de dualarınj bekliyorum🥰🙏🏻
Her daim ve her zaman zor yollar ve yıllar ancak yaşayan bilir bu bekleyişi mevlam hepinizin yüzünü güldürsün ☺️☺️☺️ olmadı diye pes etmek yok 5 aşılama 3 tüp bebek denemiş biri şuan mutlu yolda zor olmasa kolay bize bulmazdı hiç bir zaman Allah yolunuzu kolay eylesin

Canim su an pozitif. Insallah artar duzenli..benimde 13.gunum bugun . Ama saglik ocaginda verdigim icin gec cikiyormus sonuc .
Karsilastirma yapmakta gerci mantikli degil..kana karismasi yerlesmesi vs herkeste farkli olabiliyor..saglikla ilerler insallah.
Dr yorum yapti mi
Yazdım daha cevap gelmedi. Yavaş gelişiyodu embriyom zaten bakalım doktordan haber bekliyorum

Evet üçüncü gün ben simdiden kabullendim galiba negatifi 😂 çok karamsar biriyim sen ne zaman kan vericeksin ben cift gormus olsaydim hemen kan vermeye giderdim
Varsa nasipleri strese giriyoruz vücut sıkıyo kendini onların nasibi bizim kanımız. Onun tam kapasite ulaşmasına bile mani oluyo üzüntü öle düşün. Bide olacağın önüne geçilemiyo illaki er geç alıcaz sonucu arkadaşım. Malesef etkileme gücümüzde yok. O sebeple çok ta şey etmemek lazım. Bide senin hakikaten çok çok yenii 🙏🙏Ben yarından sonra kan düşünüyorum. Açıkçası fobi geliştirdim resmen🙈 belki gününü bile beklerim🙃

Merhabalar, bi sorum olacak, pozitif gören arkadaşlar kontrol muayene için hiç devlet hastanesine giden var mı? Ben sarıyerde oturuyorum, yani doktor bulamadım bölgeden, tüp bebek yaptığım hastanede baya uzaktı, maslak acıbadem yarım saate gidebilirmişim ama fiyatı çok uçuk, acaba devlette ultrason gitsem olur mu bilemedim,
Sarıyerde oturan arkadaslarım sarıyer devlete gidiyor cocuk bölümü degisip cok iyilesmis, doktorlardan da cok memnunlar 🙏🏼

Duphalac surup aldm kabizlik icin ne kadar ne zamn iceyim
Merhaba kabızlık için henüz şurup kullanmamanı öneririm
Bende çok sıkıntılıydım bol kayısı suyu kuru kayısı bide sabahları aç karnına yarım çay bardağında zeytinyağı içtim yumuşattı ilaçlar biraz şişkinlikte yapıyo 🙏🏻

Merhaba kabızlık için henüz şurup kullanmamanı öneririm
Bende çok sıkıntılıydım bol kayısı suyu kuru kayısı bide sabahları aç karnına yarım çay bardağında zeytinyağı içtim yumuşattı ilaçlar biraz şişkinlikte yapıyo 🙏🏻
Dün cok kotuydum zeytin yagi ictim bir kasik , kuru kayisi hosafi ictim kuru kayisi yedim.yaptim ama cok kotu oldum.cok zorlandim .ondan almistim surubu .icmeyimmi yani

Ben de cumartesi aranıza katılacağım. Geçen sefer son görüşmede iptal olmuştu transferim şimdi sonuçlar iyi gelmiş. Bir sürü ilaç eklendi bu ilaçların saatleri estrofemle aynı görünüyor. Siz hepsini aynı anda mı aldınız yoksa arada süre bıraktınız mı?

‼️‼️Kızlar nolur bana bi yardım edin cuma progestan iğnesi kullanmaya başlamıştım bu akşam 4. Vurdurcaktım ama 2 tane vurdurduğum tabaka halinde sert kaldı kalçamda doktora yazdım sorun olur mu diye yanlış yapmışlar iğneyi daha derine yapmaları lazımdı dedi bende bu sorun oluşturur mu dedim kan değerine sabah transfer günü bakıcaz dedi eğer yeterli seviyede değilse transfer yapılmayacak dediler sinirimden öyle ağladım ki ne yapmam gerekiyor dedim iyi hemşire bulun dedi bende söylüyorum hemşirelere düzgün yapmalarını ama çıkışıyorlar dedim başka iğne kullanamaz mıyım diye sordum progestna dex verdi 25mg sabah akşam göbekten vurucakmışım asıl sorum şu transfer gününüzdeki kan tahlillerinize bakabilir misiniz progestan değeriniz kaçtı nolur yardımcı olun bana kafayı yiycem gidip hemşireyi boğmamak için zor tutuyorum kendimi

Varsa nasipleri strese giriyoruz vücut sıkıyo kendini onların nasibi bizim kanımız. Onun tam kapasite ulaşmasına bile mani oluyo üzüntü öle düşün. Bide olacağın önüne geçilemiyo illaki er geç alıcaz sonucu arkadaşım. Malesef etkileme gücümüzde yok. O sebeple çok ta şey etmemek lazım. Bide senin hakikaten çok çok yenii 🙏🙏Ben yarından sonra kan düşünüyorum. Açıkçası fobi geliştirdim resmen🙈 belki gününü bile beklerim🙃
Doğru söylüyosun bu işler de stressiz olmuyo ki ben kac gündür yatiyorum artik kalkip hayata karışıcam kafamdan aticam cuma günü gidip kan vericem olmazsada hersey allahtan

Kızlar acil yardım edin, geçen çarşamba 221 olan sonucum bugün 638 geldi, doktora yazdım gayet güzel yükselmiş diyor , bende tekrar 1 haftaya göre çok az yükselmiş değil mi dedim adem yoğunluktan mı bilmedim yeterli diye yazmış, sinirlerim bozuldu şuan, yani nereden baksam 16. güne göre çok düşük bir rakam

‼️‼️Kızlar nolur bana bi yardım edin cuma progestan iğnesi kullanmaya başlamıştım bu akşam 4. Vurdurcaktım ama 2 tane vurdurduğum tabaka halinde sert kaldı kalçamda doktora yazdım sorun olur mu diye yanlış yapmışlar iğneyi daha derine yapmaları lazımdı dedi bende bu sorun oluşturur mu dedim kan değerine sabah transfer günü bakıcaz dedi eğer yeterli seviyede değilse transfer yapılmayacak dediler sinirimden öyle ağladım ki ne yapmam gerekiyor dedim iyi hemşire bulun dedi bende söylüyorum hemşirelere düzgün yapmalarını ama çıkışıyorlar dedim başka iğne kullanamaz mıyım diye sordum progestna dex verdi 25mg sabah akşam göbekten vurucakmışım asıl sorum şu transfer gününüzdeki kan tahlillerinize bakabilir misiniz progestan değeriniz kaçtı nolur yardımcı olun bana kafayı yiycem gidip hemşireyi boğmamak için zor tutuyorum kendimi
Transferden bir gün önce bakıldı 13 dü benim dondurulmuş embriyodu sonucun iyi demislerdi bana

merhaba tüp bebek öncesinde dikkat edilmesi gerekenler veya bir hazırlık süreci yaşadınız mı? bu konuda destek aldınız mı? fonksiyonel tıp ile ilgili fikri olan var mı?

X