2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pgt ve blastosist ne demek acaba
Pgt genetik testi oluyor biz iki tane embriyo gönderdik genetiğe 1 inde kromozomsal bozukluk varmış biri normalmiş normal gelen transfer edilecek blastosist 5. Gün embriyosu oluyor diğer transferlerdede 5A embriyoydu genetik testine gidenlerde aynı şekildeydi ama biri transfer edilebilir geldi yani

Günaydınlar, iki embriyo bir strawda olunca, mecburen ikisi de çözünüyor diye bir şey yok dimi? Hala birini saklayabilir birini transfer için kullanabiliriz?

Yaa çok şükür çok sevindim senin adına sağlıkla ilerlesin içimi rahatlattın çok teşekkürlerr

Günaydınlar, iki embriyo bir strawda olunca, mecburen ikisi de çözünüyor diye bir şey yok dimi? Hala birini saklayabilir birini transfer için kullanabiliriz?
Hayırr ya ikisi transfer edilecek ya birisini istemiyorsan imha olacak malesef benim de geride kalan 2 embriyomu birlikte dondurdular bu şekilde olacakmış

Ya gerçekten miii ben de bir şansım daha olsun diye günlerdir düşünüyorum kimse bişey demedi yıllardır duran embriyo

Çok canım sıkıldı şu an o kadar hazır değilim ki o kadar olur. O zaman dr dinlemiyor mu söylediklerimi ya. Çünkü iki embriyo transferi değil de bir şansım daha olsun genç embriyom çünkü dedim sen bilirsin dedi.. zaten diğeri boşa gidecek demedi yani.

Ya gerçekten miii ben de bir şansım daha olsun diye günlerdir düşünüyorum kimse bişey demedi yıllardır duran embriyo
Bende sarem gibi biliyorum benimde çözüldü 2si de birinin hareketleri baya yavaştı toparlanamadı imha edildi eğer isteseydim ve dğeri de sağlıklı olsaydı 2 embriyo transferi olucaktı nasip olmadı

Ama bide şöyle bisey geldi başıma özelde 8 embriyom vardi 2 tüp bebek denemesi oldu 2 2 konuldu diğer 4 tane duruyor onu sorsan daha iyi olur

Kızlar ne olur bna yardım edin bugün transferin 7. Günü test yaptım dün baya köyü çift çizgi çıktı ama sabah açık renk kahverengi lekeler gelmis şu gibi akıntım var aynı zamnda hemen doktoruma yazdım pruluton Depot vurdurdu ama çok korkuyorum yerleşme lekelenmesi nasl.olur ağlıyorum sabahtir

Korkma içini ferah tut normal miktarı ne kadardı

Canım ya benim de 8.gün akşam geldi çok moralim bozuldu görünce çok korktum. Ama doktor endişelenme dedi. Önemsiz bir durum dedi. Ama hala sanki arada oluyor gibi ve ben de korkuyorum koyu sarı gibi oldu artık tam kahve değil ama şeffaf da değil.

Ama bide şöyle bisey geldi başıma özelde 8 embriyom vardi 2 tüp bebek denemesi oldu 2 2 konuldu diğer 4 tane duruyor onu sorsan daha iyi olur
Bir kaç cümle zor kurabiliyorum dr a o yüzden deneyeceğim bakalım. Yıllardır nasıl bilmem ya. Neyse artık.. teşekkürler ilginize

Benimde öyle canım bı kere baya koyu kahve geldi sabah çok şükür şimdi durdu pruluton vuruldum ama korkuyorum

Bir sorum daha var, yumurtlama akıntım oldu bugün ama transfere eğer uygun görülürse 4 5 günüm var. Böyle olunca geç kalmış gibi olmuyoruz değil mi sonuçta doğal bir seyir değil ama ne bileyim

Kızlar bi sorum olucak ben acile gitmiştim dün iğne vurulmak için dayanamadım kan tahlili verdim biliyorum çok erken ama eşime sürpriz yapmak için verdim daha çok 14 şubatta transfer oldum dün yani 18 şubatta 7.9 çıktı kan değerim böyle bisey yaşayan oldu mu yükselir mi sizce fikri olan var mı

Merhabalar, bi sorum olacak, pozitif gören arkadaşlar kontrol muayene için hiç devlet hastanesine giden var mı? Ben sarıyerde oturuyorum, yani doktor bulamadım bölgeden, tüp bebek yaptığım hastanede baya uzaktı, maslak acıbadem yarım saate gidebilirmişim ama fiyatı çok uçuk, acaba devlette ultrason gitsem olur mu bilemedim,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…