2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teansferden sonraki gunler adet olabiliyormuyuz bu igne ilaclar bekletiyormu yoksa adeti.benim transferin 4. Gunu peceteye silince akıntıyla beraber minik bi kirmizi nokta gibi vardi.adetmi olcamki😭

Kızlar bi sorum olucak ben acile gitmiştim dün iğne vurulmak için dayanamadım kan tahlili verdim biliyorum çok erken ama eşime sürpriz yapmak için verdim daha çok 14 şubatta transfer oldum dün yani 18 şubatta 7.9 çıktı kan değerim böyle bisey yaşayan oldu mu yükselir mi sizce fikri olan var mı
Kaçıncı gün embriyosuydu acaba inşallah yükselir canım

Teansferden sonraki gunler adet olabiliyormuyuz bu igne ilaclar bekletiyormu yoksa adeti.benim transferin 4. Gunu peceteye silince akıntıyla beraber minik bi kirmizi nokta gibi vardi.adetmi olcamki😭
İçini ferah tut belki yerleşme kanamasıdır dr lar normal karşılıyor böyle şeyleri ama istersen ara sor . Rengi de çok önemli parlak kırmızı ise tehlikeli diyorlar

Kızlar aranizda

Ah canım o progesteron iğnesi benim başımı yaktı ilk transferimde hep evimin yanındaki hemşireye yaptırdım ama mahvolmustum ilaç dagilmiyor afedersin yürüyemiyorum oturamiyorim dagilmafi ilaç vücudumda kimysal ile sonuçlandı gebeliğim şimdi ikinci transferimi oldum o iğneden yine kalçadan 12 tane vuruldum 11 tanesini eşim vurdu asla ne şişlik ne morarti ne ağrım oldu ama dün mecburen eşim yoktu yandaki hemşireye gittim yine vurdu onun vurdugu yer yine berbat dokunamiyorum demem o ki seninde söylediğin gibi bu ignede vuran kişi çok önemli
Ayy dün hastanede yaptırdım yine taş gibi bi sorun olur mu aceba ya off çok stres oldum

Kızlar günaydın bu sabah aşırı bir mide ağrısıyla uyandım. Günde 5 tane hap içtiğim için sanırım midem isyan bayrağını çekti. İlaç kullanmadan nasıl geçirebilirim?

Kızlar bi sorum olucak ben acile gitmiştim dün iğne vurulmak için dayanamadım kan tahlili verdim biliyorum çok erken ama eşime sürpriz yapmak için verdim daha çok 14 şubatta transfer oldum dün yani 18 şubatta 7.9 çıktı kan değerim böyle bisey yaşayan oldu mu yükselir mi sizce fikri olan var mı
cok erken verdıgın ıcın. yorum yapmak zor.
catlatma ıgnesı oldun mu . onun etkısı degılse. yavas yavas yukselmeye baslamıstır. degılse de zaten cok erken

Bir kaç cümle zor kurabiliyorum dr a o yüzden deneyeceğim bakalım. Yıllardır nasıl bilmem ya. Neyse artık.. teşekkürler ilginize
Evet çıktım bile 10 sn filan konuştuk yine. Tek soru sordum "1 strawda olunca aynı anda mi çözülüyor 2 embriyo da? Cvp: Sizin yaş 35+ zaten iki tane koyucaz.

Yok başka bişey sordum diyemedim artık. Tm dedim çıktım... Sizden alıyorum cevap sağolun

Pgt genetik testi oluyor biz iki tane embriyo gönderdik genetiğe 1 inde kromozomsal bozukluk varmış biri normalmiş normal gelen transfer edilecek blastosist 5. Gün embriyosu oluyor diğer transferlerdede 5A embriyoydu genetik testine gidenlerde aynı şekildeydi ama biri transfer edilebilir geldi yani
Pgt için ne kadar ödediniz canım ?

X