2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayır doktorum bana birini kullanıp diğerini 4-5 kereye kadar tekrar dondurabiliyoruz dedi
İ
Haydaa napacağımı şaşırdım gerçekten. Kan sonucu bekliyorum yani hiç denenem olmadı en baştan dondurdum 2 tane var, amh ım düşük bir daha olacak mı belli değil. Yedeğim olmaması çok büyük stres yaratıyor

Arkafaslar test sonucum çıktı. 5. Gun embriyoru 12. Gün 35.42 çıktı. Doktor evet biraz düşük ama gebesin. Takip edeceğiz
2 gün sonra tekrardan yaptir dedi. Benim gibi olan var mı arkadaşlar. Sevinemedim. Benim gibi olan varsa cevap verebilir mi?

kızlar sağlık ocağına kan verdim 2 güne mı cıkıyor gercekten.. masallah :))
önce cıkma ıhtımalı var mı arada bakarım gercı de.

biraz düşük evet. ilk testın mı peki . oncesınde vermısmıydın. duzenli artış olursa sorun olmaz ınsallah canım.

Evet ilk teslim daha önce vermedim. Artış sağlıklı olsun diye özellikle yapılan bir şey var mı
kese olusumu ıcın bol su ıcın dıye buralarda okumustum ama . onun dısında bılmıyorum canım. saglıksız embrıyo ıse atacaktır kendını.
benım kadın dogum drum. kanama olunca fılan ılac vermezdı ya da ıgne. dusecekse dusecektır derdı. gercekten de oyle oluyor.

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla artar

kızlar sağlık ocağına kan verdim 2 güne mı cıkıyor gercekten.. masallah :))
önce cıkma ıhtımalı var mı arada bakarım gercı de.
Canım ben saglık ocagında kan verdıgımde barkotdan bende alıyorum ve saglık ocagın sayfası oluyır oraya TC ve barkot no ile gırıyordum genelde öğleden sonra sonucu goruyordum

ahh cok üzüldüm gecmis olsun
Çok umutluyduk ama nasip değilmiş
üzülme cnm yine denersin, genel bir sorunun yok, iyi taraftan bak
olasiliklari artmak icin
genetige gönder,
gebelik asisi yaptir,
embryo glue yöntemi var
birde kasilma önleyici ilaci sor.

tabi olacaksa olur ama bazen iste kucucuk bir neden de dolayi tutmaya biliyor

Tebrik ederim sağlıkla kucağına almakta nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…