2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teansferden sonraki gunler adet olabiliyormuyuz bu igne ilaclar bekletiyormu yoksa adeti.benim transferin 4. Gunu peceteye silince akıntıyla beraber minik bi kirmizi nokta gibi vardi.adetmi olcamki

Kaçıncı gün embriyosuydu acaba inşallah yükselir canım

Teansferden sonraki gunler adet olabiliyormuyuz bu igne ilaclar bekletiyormu yoksa adeti.benim transferin 4. Gunu peceteye silince akıntıyla beraber minik bi kirmizi nokta gibi vardi.adetmi olcamki
İçini ferah tut belki yerleşme kanamasıdır dr lar normal karşılıyor böyle şeyleri ama istersen ara sor . Rengi de çok önemli parlak kırmızı ise tehlikeli diyorlar

Ayy dün hastanede yaptırdım yine taş gibi bi sorun olur mu aceba ya off çok stres oldum

Kızlar günaydın bu sabah aşırı bir mide ağrısıyla uyandım. Günde 5 tane hap içtiğim için sanırım midem isyan bayrağını çekti. İlaç kullanmadan nasıl geçirebilirim?

cok erken verdıgın ıcın. yorum yapmak zor.
catlatma ıgnesı oldun mu . onun etkısı degılse. yavas yavas yukselmeye baslamıstır. degılse de zaten cok erken

Bir kaç cümle zor kurabiliyorum dr a o yüzden deneyeceğim bakalım. Yıllardır nasıl bilmem ya. Neyse artık.. teşekkürler ilginize
Evet çıktım bile 10 sn filan konuştuk yine. Tek soru sordum "1 strawda olunca aynı anda mi çözülüyor 2 embriyo da? Cvp: Sizin yaş 35+ zaten iki tane koyucaz.

Yok başka bişey sordum diyemedim artık. Tm dedim çıktım... Sizden alıyorum cevap sağolun

Pgt için ne kadar ödediniz canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…