2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Artış güzel canım. Bu korkuların çok normal pozitifi görünce bile oh diyemiyoruz
Herşey güzel ilerleyecek kalbini ferah tut

Kan tahlili günüm 21 şubat. Başka aynı tarihte tahlil yaptıracak olan var mı?

Bir de transferin 4. Gününde hormon testi yapıldı. Zaten her gün progestan iğne kullandığım halde bir de 5 günde 1 yapılacak proluton depot eklendi. Başka bu iğneyi kullanan var mı?

kızlar benim tedavimde progestan 100mg sabah oğle akşam 2 adet yani sabah oğle akşam 200mg a denk geliyor. doktorum receteye 100 mg 2 adet diye yazmış. ben de aile hekimine yazdırırken direkt 200 mg yazdırdım 100 mg 2 adet koymak yerine 200 mg 1 adet koyarım diye ve bir kutu ilaç daha uzun gider diye. yani totalde aynı gram almış oluyorum doktor niye 100 olarak yazdı acaba bir fark olur mu sorun olur mu

Canım öncelikle hayırlı olsun rabbim gönlümüze ferahlık koysun pozitif çıkınca da stres bitmiyormuş gerçekten ultrason için uzun süre vermişler baya demekki aynı gün kalp atışı ve keseye bakacaklar beni haftaya Salı çağırdılar önce keseye bakılacak diğer hafta kalp atışı

Amin canım Evet bende öyle yapcaklar sanırım çok uzun süre korkuyorum inşallah bir aksilik olmaz keşke önce keseye çağırsalardı benide rabbim hayırlısıyla nasip etsin hepimize

Kızlar dediğim gibi yaptım dün sekizinci günüydü bugün 9.gün bu hassas teste çabucak çıktı galiba bu sefer oldu.beta çıkar demi cumartesi 12.gün.bir kimyasal denemem olmuştu o yüzden korkuyorum kocamın haberi olmadan sizlerle paylaşıyorum.bugün 14 Şubat söylesem mi kızıyor çünkü gününden önce test yapmama

Eklentiler

• image.jpg
    119 KB · Görüntüleme: 79
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…