2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

evet her şeye hesap etmedigin bir yerden para istiyorlar. oyle az miktarlarda degil pat diye 30 bin 20 bin.. her türlü verecegiz o parayı bi yola cıkmışız bir kez ama olmazsa o zor işte
Benim ilki olmadı ikinciyi olacağım inşallah benim hastanem bu kadar istemez istenirse mecbur vercez tabi de aşırı fazla ya şok oldum. Onlara kavuşmak için her şey mübah değer diyip devam ediyoruz Allah ım emeğimizi boşa çıkarmasın inşallah

Benimde 5. gün 4ab transfer edildi canım pozitifi gördüm darısı sana olsun

İnan bizde aynı duyguları yasıyoruz asıl haksızlığın onu kardeş sevgisinden mahrum bırakmak olduğunu düşünüyoruz ama cnku aile çok başka

Transfer olan arkadaşlarım bugün transfer oldum ve etlerim acıyo sızlıyor böyle bişey yaşayan oldu mu

Mantiksiz da olabilir ama soyle bir sey aklima geldi okurken..gun icinde hareket halinde oldugumuz icin kan akisi daha cok olur. Gece uyurken daha etkilidir 10 dan sonra hareket azaldigi icin
Resmen yorumladim
Şimdi düşününce mantıklı geldi gerçekten, biz sabahları yapıyoruz dex ve oksapar ı

Kızlar hepinize merhaba 2 şubatta transferim yapıldı 2 adet 4.gün embriyosu
10 şubatta kan verdim 160
12 şubatta 340 çıktı
Ama belirti falan yok diye mi niye bilmiyorum içimde hep bi korku ilk denemede olmamıştı uzun zamandır olmama durumuna alıştığım için olunca hala şoktayım çok garip geliyor korku doluyum kese olacak mı bebek olacak mı vs normal mi sizce bu duygular uzun zamandır elde edemediğimiz için böyle düşünmemiz normal mi

Hayırlısı olsunn nekadar güzell sağlıkla büyüsün , sağlıkla kucağınıza alın inşallah kaçıncı denemenizdi bu

Canım bende 2 şubatta transfer oldum 1 adet 5. gün embriyosu
11 şubatta 81.5
13 şubatta 206.7
Yaşadıklarının birebir aynısını yaşıyorum. Hastaneden de dönüş yaptılar artışınız çok iyi bir daha test yapmana gerek yok 2 mart ultrason randevusu verdiler. Korku doluyum bende çok uzun bir tarih nasıl bekleyeceğim bilmiyorumsana tarih verdiler mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…