2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende Elif hocayı çok seviyorum, burda onun hastasına çok rastlamadım. 2-3 ay dinlenip tekrar başlarım sürece. Bu sefer genetik yapılacak embriyolar, inşallah kaliteli embriyolar elde ederiz.

ever canım alınıyor ben ikinci transferimi olacağım dondurulmuş 30 bin

Kızlar 2. Transfer olcağında transfer ücretinden haric birde çözdürme ücretimi oluyor ?

Çok acımasızca.. O paralar kolay kazanılmıyor, tedavi kadar para istenmiş nerdeyse. Tüp bebek demek sadece para demek
evet her şeye hesap etmedigin bir yerden para istiyorlar. oyle az miktarlarda degil pat diye 30 bin 20 bin.. her türlü verecegiz o parayı bi yola cıkmışız bir kez ama olmazsa o zor işte

Neden 22.00 den sonra etkili peki neyle alakalıymış onu söyledi mi? Uyku saatiyle mi alakalı yemek saatiyle mi alakalı
Mantiksiz da olabilir ama soyle bir sey aklima geldi okurken..gun icinde hareket halinde oldugumuz icin kan akisi daha cok olur. Gece uyurken daha etkilidir 10 dan sonra hareket azaldigi icin
Resmen yorumladim

Sürekli bişeyler soruyorum kadına yok arkadaşımda yapıyor ona şu iğneyi vermiş ben kulllanacakmıyım onu dedim, o doktor prokolleri takip etmiyor sanırım eski bir tedavi o çok dedi
Kuzum herkesin farklı bir tedavisi oluyor herkesin bünyesi farklı yani doktorun bir bildiği vardır. Ben mesela hiçbir transferim de estrofem kullanmadım demekki ihtiyacım yok. Belki sana da prednole ihtiyaç yoktur

Yaşım 31. 5 Şubat'ta 5. Gün dondurulmuş 1 adet 4ab embriyo transferi oldu. 15 Şubat perşembe test günü.

9 ay önce olumsuz bir taze transferim oldu. Klinik değiştirdik. Histereskopi yapıldı, polip alındı. Laparaskopi yapıldı sol tüp alındı.

Şu an kullandığım ilaçlar.
Prolutex iğne günde 2 defa
Clexon iğne günde 1 defa
Estrofem hap sabah 2, akşam 2
Duphastone hap sabah 1, akşam 1

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…