2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Guzel yukselmis canim.. hic riskli bir deger degil..bosuna moralini bozma. Daha ne olsun
Teşekkür ederim canım, aslında doğru diyorsun, içimden daha yüksek çıkmasını beklediğim için biraz düşük gibi gelmişti bana, buna da çok şükür, doktor 15 gün sonraya ultrason randevusu alabilirsin dedi az önce, o güne kadar ilaçlara aynı şekilde devam edecekmişim, bi de hastaneyi aradım randevu alayım diye 4750₺ söylüyor, bende bi düşüneyim diye kapattım, başka doktora gidecem mecbur, her muayenede böyle alacaksa işimiz zor, tüp bebek zaten baya pahalıya patladı,

Çatlatma iğnesi Vurulmuş muydun canım göğüs hassasiyeti ondan mı oldu acaba

Maşallah canım
Kızıyorsa söyleme beklesin aklı başına gelsin

Değer düşük olsaydı 2 gün sonra filan tekrar kan isterdi. Ultrason randevusu vermiş. Kalbini ferah tut canım

Merhaba kızlar, bugün 3. Kan testimi yaptırdım, 221 çıktı, zoru zoruna 2 kat yükselmiş, bugün transferimin 11.günü sayılıyor, değer sizce nasıl?
Canım benim bi arkadasım tüp bebekle doğum yaptı. Onun da tam 2 kat 2 kat yükseliyordu. Kendisi de kadınlar kulübünde milletin 3 4 kat yükseliyor benim niye 2 kat diye telaş yapıyordu. Ama hiçbir problem olmadı doğum yaptı canım. Yüzde 60 artış bile yeterliyken seninki tam 2 kat olmuş işte ne güzel

Tüp bebek kaç lira tuttu canım ?

Aaa hic o kismi sonrasini bilmiyorum nasil..masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…