2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Gayet iyi canim. Haber verme meselesi ozel durum bizde ben karar veririm o nedenle birlikte ogreniyoruz

Kızlar kimse yaşamadı mı böyle bişey
Ben daha transfer olmadım ama ilaçlara başladım başlayalı vucudum hassas hele ki akşamları koltuk altım göğüs yanları göğsüm böyle gerdan mı deniyor göğüs kafesim mi desem baskı hissediyorum nefes almakta güçlük çekiyorum inanılmaz değişik ağrım oluyor ağrı kesici hiç kullanmadım süreci etkiler diye bugün kontrölüm var doktoruma danışıcam

Transfer tarihim 20 Şubat saat 12.00 kesinleşti kızlar. Öğrendiğimden beri içim içime sığmıyor hem heyecanlıyım hemde ağlama isteği geliyor nedense haftaya bebeğime kavuşuyorum
Bu yazıyı okumamla ağlamam peki benim de 21 şubattı bakalım bugün kontrolüm var belki erkene alır

söyle bence cok sevindim hayırlı olsun canım. bu arada bundan onceki transferin mi kimyasal oldu benim de bundan onceki kimyasaldı da

Canim hayırlı olsun belirtin var mıydı

Günaydın arkadaşlar transfer sonrası ayakta durunca kasık bel agrısı yasıyormusunuz .. Ben bıraz ayakta durum bel kasık agrısı yasıyorum benımle aynı durumu yaşayan varmı..
Baska belırtinız oluyormu hıc..

Merhaba , bugün benim 9.günüm tekrar kan verdim, 104 çıktı, 7.gün 44 ti, çift embriyo olmuştum sanırım tek gebelik olacak, bi de değerim sizce düşük mü?
Merhaba kızlar, bugün 3. Kan testimi yaptırdım, 221 çıktı, zoru zoruna 2 kat yükselmiş, bugün transferimin 11.günü sayılıyor, değer sizce nasıl?

Canim hayırlı olsun belirtin var mıydı
Teşekkür ederim canım şöyle anlatayım kasık ağrısı hep oldu transferin ilk gününden beri.göğüs hassasiyetim transfer öncesinden başladı ve devam etti aynı şekilde.transferin 5. Gününden itibaren elim ayağım yanmaya başladı özellikle geceleri birde 6 günde açık kahve leke geldi peçeteme.sonraki günlerde işe başladım ayakta durduğum için daha çok kasık ağrısı oldu.hepsi bu kadar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…