2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hiçbir şey söylemedi verdiği kağıtta test gününe kadar bunları kullanacaksın dedi artık bir şey hissetmiyorum iğneler acıtmıyor ama karıştırmamak elde değil bi tablo yapıp dolaba astım her aldığım ilacı okeyliyordum transferden sonra ya en basiti buymuş dedim

Progestan kalçadan mi vuruyorsun peki? Yoksa göbekten olan mi. Birde her gün mu? Muhtemelen aynı ilaclar bana da baslanacak smdiden kendimi hazirlayayim. İnşallah şifa olur sana, pozitifi alirsin

A

Bugün regli olmam peki perşembe gününe randevu alıcam inşallah. İlaçlar ne kadar süre kullanılıyo peki kişiye göre değişiyo mu ? Ve ücretler nasıl ?
Bende bugün regl oldum canım. Perşembe doktora gidecem bende.
Önceden gidip bir ön görüşme yapsaydın doktorla keşke fiyatı da konusurdunuz

Kızlar gecen ay transfer olduktan sonra kasık agrısı cok oluyordu ama negatif oldu
Bu ayki transferden sonra hic belirtim olmadı 5.gunum normal midir acaba
Aynı ilacları kullanıyorum

Beni de ekler misiniz? Yaş: 33. 1 adet 3. Gün 7 şubat.

Sağolasın canım yine beni düşünüp moral vermişsin.
Senin adetin başladı mı? fırsat bulup sana cevap yazamadım. Bugün sabahtan başladıysa yarın 2. günün sayılıyor canım istersen yarın git doktora

Canım doktoru aradım, hemşire aktif kanamanin 2. Günü gelin dedi. Benim aktif kanama Reglin 4-5. Güne felan denk geliyor.
Ben perşembe günü sabahına randevu aldım. Aktif kanama hafta sonuna ancak başlar.

Hayır güzelim ben transferden bahsediyorum. Ben yumurta falan toplattım. 5 tane dondurulmuşum var. Transfer sürecindeki ilaçları ve kullanım sürelerini bilmiyorum onu öğrenmeye çalışıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…