2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok teşekkürlerbenimde 2. transferimdi. O yüzden bu sefer daha rahat girdim transfere, transferden sonra 1 hafta rapor aldım evdeydim ama sürekli yatmadım arada kalktım gezindim evin içinde, birazda beslenmeme dikkat ettim sebze meyve, çiğ badem,fındık, ceviz. Bazı arkadaşlar duş için beklediğini yazmış ben 3. gün duş aldım sonrasında da gün aşırı alıyorum yani rabbim nasip ettiyse oluyor canım tabiki elimizden geleni yapmalıyız ama çok kasmamak gerekiyor diye düşünüyorum inşallah rabbim en kısa zamanda kucağınızı doldursun

İnşallah görücez bizde pozitifi. Valla bende öyle yaptım ama kısmet değilmiş ne diyelim. Sağlıklı olsunda siz nerde tedavi oluyodunuz. Ben tranferden sonra progestan dex , oksapar ve duphaston kullandım .

Ya hadi inşallah koyulaşmıştır. Güzel haberler ver bize :)
Eczaneden farkli test aldimda. Arti med almis bitane..onunla ilgili pek iyi seyler duymadim..gerci prodoctor icinde genelde yorum kotu
PRodoctoru 120 ye almistm internetten..6 li.. uygun diye dandik midir nedir

Eczaneden farkli test aldimda. Arti med almis bitane..onunla ilgili pek iyi seyler duymadim..gerci prodoctor icinde genelde yorum kotu
PRodoctoru 120 ye almistm internetten..6 li.. uygun diye dandik midir nedir
Benim bela markam artı med. onla yapmıştım 6. Gün testi ilk ve son oldu normal kaset test mi daha onda hiç çift çizgiyi görmedim merak ediyorum bakalım ne çıkacak

Benim bela markam artı med. onla yapmıştım 6. Gün testi ilk ve son oldu normal kaset test mi daha onda hiç çift çizgiyi görmedim merak ediyorum bakalım ne çıkacak
Kotu dimi... kaset test. Daha once kullandim mi hatirlamiyorum..hatali mi sonuc veriyor. Yalanci pozitif cikmasinda negatife ben raziyim. bosuna umit etmek kotu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…