2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Opu öncesi için iyi düşünmüşsün. Ben iğneyi 9 gün kullandım sonra opu oldu. Rahim kalınlığı için doktor bulsan çok iyi olur dediğin gibi. Benim Dr. burada tanıdığı var ona gideceğim ara kontrollerde artık transfer zamanı giderim kendi doktoruma. Aynı şehir olmayınca çok zor inşallah kolay geçer sürecin

Hayırlı olsun hamiş kız
Darısı bizlere inşallah
Benim bugün 5. gün ayakta kalınca hafif bel ve kasık ağrım var. Göğüslerim hala sönük. Dün geceden beri başın ağrıyor cani

Hayırlı olsun hamiş kız
Darısı bizlere inşallah
Benim bugün 5. gün ayakta kalınca hafif bel ve kasık ağrım var. Göğüslerim hala sönük. Dün geceden beri başın ağrıyor
Canım ben ilk transferde tüm belirteleri yaşadım.
Ama negatif sonuclandi.
Bence belirtiler aldığımız ilaçların yan etkileri. Kiminde oluyor kiminde olmuyor. Vücutta beta hgc bu kadar dusukken belirti göstermez. Takma kafana.

Gidince konuşacağım bunu.
Burası da küçük bir ilçe kadın dogumcu bazen oluyor bazen olmuyor. O tarihe kadar inşallah kalır kadın dogumcu

2 tane embriyo kalıyodu digeri saglıklı oldugu icin onu transfer ettiler sonuc bekliyorum bende
Embriyolar cözülürken stres oluyo %3 ihtimal bunlar olabiliyo dedi embriyolog
Oda bize denk gelmis maalesef
İnternette de bu ihtimal yazıyor, laboratuvar suçu mu artık bilemiyorum

Gidince konuşacağım bunu.
Burası da küçük bir ilçe kadın dogumcu bazen oluyor bazen olmuyor. O tarihe kadar inşallah kalır kadın dogumcu
En kotu şehir merkezine gidersin ilçede doktor olmazsa. Çok sık kontroller olabiliyor bazen, o kadar yol gitmekten iyidir. İnşallah sorunsuz halledersin ama gitmek zorunda kalsan da hiç sıkıntı yapma kendine ( ben yapıyorum çünkü, önermiyorum ) Aynı gün gidip geldiğim oldu benim. 15 dk muayene sonra hadi bakalım dönüş

Kızlar gögüslerınızde hassasıyet yada şişkinlik varmı dün benim hassas tu bugün geçti sadece şişkinlik war neden acaba fikri olan warmı

Canım burada iki-üç adet kan tahlili parası yatıyor gidip kan verseydin daha az masraflı olurdu güzel değerlerim çıkacak inşallah

Sen hangi şehirden hangi şehre gittin canım ?

Canım hayırlı olsun çok sevindim

Canım burada iki-üç adet kan tahlili parası yatıyor gidip kan verseydin daha az masraflı olurdu güzel değerlerim çıkacak inşallah
Yaa sürekli kan aldırmaya hastaneye gitmek sıkıntı. Bi de erken yaptırınca 2 güne bir kan isticek.10lu prodoctor almıştım 160 tlye. Bi de predictor aldım daha yeni 1 tane 190 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…