2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

5.gun embriyosu olduğu için belki çıkabilir kanda ama ben beklerim galiba bekleyemezsem de evde erken gebelik testi yaparim
Ya ben de başta asla test yapmam diyenlerdenim ama beklemekle zaman geçmiyor bana çok sabırsızım ve kendimi negatifi görecem ya da pozitifi görecem diye şartlamadım o yüzden etkilemedi beni sonuçta yıllardır bu anı bekliyorum daha fazla belirsizi düşünmek istemedim

Canim transferim 19 şubat 🕊

İkisi arasındaki farkı bilmıyorm ben canım o ne demek
Ya prodoctor markası çok iyi değilmiş sanırım ucuz Bi test. Yanlış çıkardığı oluyormuş. O yüzden emin olmak istedim predictor marka olan en iyisiymiş heralde. Ondan alıyım dedim garanti olsun. O da çok pahalı yani nasıl bu kadar fark var anlamıyorum

Eveeet oldum dinlenmedeyim şimdi bugün 4. Günüm
Oh ne güzel inşallah pozitif sonuçlanır ben adet olmadım gecikmenin 3.günündeyim olunca transfer hazırlığına baslayacam. cyclo ve lucrin sen de kullandın demi. Transfer hazırlığında hangi ilaçları kullandın ve hangisine devam ediyorsun peki, bir de merak ettim ilaçları vermeden önce tahlil falab yaptirdi mi sana.

Evet benim doğal siklıs ilerleyecekti strese girdi yumurtam büyümedi olmadı ilaçlıya geçtik aynı ilaçları ben de kullandım her kontrolümde kan verdim e2 progesteron lh ve tsh a bakıyor ilk gün sonra e2 değerine bakıyor istenilen seviyedeyse transfer yapıyor. Galiba sizin ikinci deneme olacak ilkinde bunlar yapıldı mı ? Şu an Estrofem oksapar folikasit progestanlara devam ediyorum

Yok benim ilk deneme. Dedigin tahlilleri opu öncesi istedi sürekli. Opu sonrası adetle beraber dediğim ilaclari kullandim smdi 2.adeti bekliyorum. Transfer aşamasında kullandığın ilaçlar hangileri oldu progestan oksapar falan?

Şu an Estrofem oksapar folikasit progestanlara devam ediyorum transfer öncesi 17 gün kullandığım farklı ilaçlar da vardı deltacoril antibiyotik falan vücut reddetmesin diye kortizon kullandırtıyor 5 gün transfer günü bırakıyorsun bunları

Desene full paket verecek çok korkuyorum o süreçten ya progestan igne ve oksapari ne zamana kadar devam edeceğini söyledi mi peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…