2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ama sanırım transfer değil senin ki, ilk tedavi demi? Öyleyse doğrudur gidilmeli
Evet canım ilk tedavi başlayacak daha.
İlkinde genellikle 5 günlük iğne veriyorlar diye geliş gidiş yapacağım. 5. Gün sonraki kontroller de daha sık olacağı için kalırım artik. Eşim de yumurta toplama günü gelir.
Benimki genetige gidecek taze transfer olmayacak.
Sonra transfer hazırlığında bende gidiş geliş yapmak istemiyorum. Burda da özel hastane yok devlet var, doktor kabul ederse rahim kalınlığı testini felan burada yaptırayım diyorum.

kızlar sonucum 389 .. Allah bekleyen herkese nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun hamiş kız
Darısı bizlere inşallah
Benim bugün 5. gün ayakta kalınca hafif bel ve kasık ağrım var. Göğüslerim hala sönük. Dün geceden beri başın ağrıyor

Evet saçımı yıkıyorum, her gün baştan aşağı kıyafet değiştiriyorum. Birde evde terlemiyorum da zaten.
1-2 gün daha beklemeyi düşünüyorum bakalım
Ben dayanamadım valla bugünde duş alacam çok terliyorum normalde yazın en sıcak ayında bile terlemeyen ben şimdi iki üç günde bir duş aliyorum transferden sonra bu üçüncü olacak bişey olmaz kzlar dusunuzu alın zaten benim doktorumda iki gün vermişti iki gün sora duş alabilirsin demişti

99 tlye düşünce alayım dedim çok hoşuma gitti inşallah canım
Ya bende bebek eşyalarına bayılıyorum olmadığı zamanda bile gözüme çarpan bişey oldumu alıyordum yegenlerim için çok hoşuma gidiyor bebek alisverisi yapmak ama ben hep kz istiyordum adını bile düşünmüştüm lina diyip duruyorum hayırlısı keseyi görüp cinsiyeti öğrenince aklımda bir sürü şey var inşallah

Kızlarrr kontrolden çıktım 20 şubat transfer günüm çift embriyo olacak ayyy bugüne kadar hiç heyecanım yoktu çok rahattım şimdi içim kıpır kıpır oldu yaaa
Benim kan verecegım gün .. 10 şubat da transferım oldu..inşallah çok güzel geçer ve sımsıkı tutunur.. Güzel sonuçlar alalım hayırlısıyla inşallah

Kızlar dün transfer oldum tam bir gün oldu şimdilik hiç belirtim vs yok kasık ağrısı falan herkes kasık ağrısı yaşayınca bı üzüldüm kndi kndime

yalnız olmadığıma sevindim
Bugün 5. gün hala banyo yapmadım. Çünkü sıcak suyla yıkanıyorum ve bu yüzden bir şey olur diye korkuyorum
Evet işte bende ılık suyla yıkanmadığım için tedirgin oldum.
Birde bir arkadaşım su sıcak olmasın diye uğraşırken üşütmüş grip olmuştu
Dedim en iyisi bekliyim az daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…