2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bilmiyorum canim. Dun sanki koyulasmis gelmisti ama. Bugun geri vites 🥹
Hayirlisi olsun ne diyeyim..sen ne yaptin.
Ben bişey yapmadım bugun böyle test bile yapmadım, silikleştikçe canım sıkıldı zaten 1.66 dan kaça kadar çıkıcak. İkaçlara devam ediyorum tabiki, doktora kafama göre test yaptım diyemedimde, yani bana bir mucize gerek

Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah ben bir defa test verdim ama gün gün idrar testi yapıyorum hergun biraz daha koyulaşma olduğunu görünce içim rahatlıyor benimde cuma günü test günüm
Ben 1.sinde yapmıştım 6. Gün ve tek çizgiydi çok üzülmüştüm ve kan sonucu beklemek çok zor gelmişti. Bu sefer şartlandırıp kendimi evde yapmayacağım dedim, sabırla bekledim 10. Gün kan verdim sadece 🌸🌸

merhaba size birşey sormak istiyorum bende ilk reglimde brüksel tüp bebek merkezinde yücel hoca takibinde tedaviye başlayacağım ama merak ettiğim bişey var transfer sonrası gebelik takibi ve doğum için anlaşmalı oldukları bir hastane varmı yoksa merkezde doğum yaptırıyorlarmı? Bilginiz varsa yanıtlarsanız sevinirim :)
Onu bende bilmiyorum cumartesi günü test için hastaneye gideceğim o zaman sorarım burdan dönüş yaparım size :)

Bi dk transferden önce çay kahve içmek yasak mı bana kimse bişey demedi onu yeme içme diye dün 5 bardak çay içtim ya kontorl günü de latte içmiştim
Bana yumurta toplama için ilaç kullanımına başladığımız an kahve günde iki fincan demişti. Ama en önemlisi bence transfer sonrası

X