2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kardeşlerim selamun aleyküm , 3. Gün taze embriyo transferi olmuştum. Bugün 8. Günüm kan verdim beta 1,46 çıktı. Yükselmez de mi bu saatten sonra . Ayın 15 i test tarihim
Başka gören olmadı mı hanımlar beni ? Çift embriyo. Dönmez mi beta pozitife ?
Daha önce böyle örnekleri okudunuz mu çıktı mı karsiniza

Başka gören olmadı mı hanımlar beni ? Çift embriyo. Dönmez mi beta pozitife ?
Daha önce böyle örnekleri okudunuz mu çıktı mı karsiniza
Canım benim başıma gelmişti çatlatma iğnesi vurulmuştum idrar testim pozitifti etkisi meğerse geçmemiş kan vermiştim 9.gün beta 9 gelmişti. Yani o da iğnedenmiş

Arkadaşlar embriyonı

Yaşım 28. 2 adet embriyomuz var 5. Gün embriyosu. Transfer tarihimiz net değil şu an

Çatlatma iğnesi ile transfer olmuştum çatlatma iğnelerinin içinde biraz hamilelik hormonu olduğu için idrar testleri yanıltıcı olabiliyor. O zaman transferim doğal siklus şeklinde ilerliyordu ilaçsız
hımm anladım teşekkür ederim peki doğal olması daha mı iyi sizce ilaçlı tedavi yapmışmıydınız. Doktorum bana da doğal yapabiliriz dedi ama uzak bölge olduğu için ilaçlıyı tercih ettim ben

hımm anladım teşekkür ederim peki doğal olması daha mı iyi sizce ilaçlı tedavi yapmışmıydınız. Doktorum bana da doğal yapabiliriz dedi ama uzak bölge olduğu için ilaçlıyı tercih ettim ben
Valla canım ilaçsız tabi ki vücudu yormuyor ama yumurtanın çatlaması lazım kandan hormonlarla takip yapılıyor o yüzden stres oluyor insan ilaçlı daha garanti net. Benim ilki ilaçsızdı olmadı negatifti. Şimdi ki ilaçlı estrofem duphaston kullanıyorum. Yani belli olmuyor bu işler

Aa siz bugün transfer oluyorsunuzz şimdi listede gördüm Rabbim enn enn hayırlısını versin hakkınızda inşallah Güzel haberlerinizi bekliyoruz o zaman
Çatlatma iğnesi ile transfer olmuştum çatlatma iğnelerinin içinde biraz hamilelik hormonu olduğu için idrar testleri yanıltıcı olabiliyor. O zaman transferim doğal siklus şeklinde ilerliyordu ilaçsız

Anladım canım evet doğal olan daha dolaylı gibi stesi daha fazla.. hayırlıs olsun inşallah

Doktorum bana hamilelik şansları eşit ama avantaj dezavantajları var dedi. İlaçsız olan daha konforlu sonuçta ilaç kullanmıyorsun. İlacın sana verdiği yan etkiler yok. Daha ekonomik ilaca para vermiyorsun. Ama sürekli git gel kontrol gerektiriyor. Aynı şehirde olmak lazım. Sürekli git gel yapabileceğin bir işin olması lazım falan. Genelde şehir dışı olanları ilaçlı yapıyorum demişti benim doktor. Çünkü sık sık gelip gitmek gerekmiyor ve iptal olma olasılığı da az. Çünkü doğal ilerlersek beklenilen dışında şeyler olabiliyor ve iptal oluyor o ayki transfer. Gelecek ay aynı süreci yaşıyorsun.

Aynen öyle evet bende o yüzden mecburenn ilaçlı olanı tercih ettim yakın olsaydı eğer doğalı tercih edecektim şu sigara şeysinden dolayı

Kızlar kan verdim beta 56 çıktı sizce ?
iyi canım şoyle düşün sen erken verdin. kendi tarihinde verseydin 100 üst cıkacaktı bu şekilde cok yüksek cıkmaması normal yanibundan sınra artışı takip et hayırlı olsun şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…