2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Senin dondurulmus muydu...neden 1.66 . Sifir degil...ben gordumde umutlandirmamak icin bir sey demedim taze transferse igne olabilir.. degilse neden 1.65 diye dusundurucu
Dondurulmul embriyo bu 3. Transferdi. Genetik test yapılmamıştı. 6ab kalite. Kalite olarakta iyiydi ya, daha ne olabilirli. Daha önceki 2 denemede çatlatma iğnesini daha geç yapmıştık ozaman 0 çıkmıştı, ilk defa bir değer çıktı, yalancı pozitif bile olsa kasette ilk defa ben silik çizgi gördüm

Dr ne dedi..tekrarlamani istedi mi.. biz ayni gun olmustuk galiba transfer..bana verilen tarih 19 subat...keske kan icin bekleseydin... ya da yarin gebelik yap degisiklik olacak mi

Dr ne dedi..tekrarlamani istedi mi.. biz ayni gun olmustuk galiba transfer..bana verilen tarih 19 subat...keske kan icin bekleseydin... ya da yarin gebelik yap degisiklik olacak mi
Ben 5 şubatta olmuştum transfer, tek embriyo transferi yapıldı. 10. Ve 12. Gün demişti test için. En iyisi 11. Gün yaptıraym . Yarın sabah tekrar test yapsam mı acaba

Ben 5 şubatta olmuştum transfer, tek embriyo transferi yapıldı. 10. Ve 12. Gün demişti test için. En iyisi 11. Gün yaptıraym . Yarın sabah tekrar test yapsam mı acaba
Bugun 7. Gunun . Yani supheli gercekten deger... evde bence yap bi bakalim testin varsa degisiklik olacak mi..
Dr dedi mi bir sey tekrar yap diye

Bugun 7. Gunun . Yani supheli gercekten deger... evde bence yap bi bakalim testin varsa degisiklik olacak mi..
Dr dedi mi bir sey tekrar yap diye
Doktorcumun bu durumsan bilgisi yok, erken test yaptırınca kızıyor. Gözünü seveyim bu defa erken yapma şu testi dedi. Ya inşallah artış gösterir inşallah size hangi ilaçlar kullanıldı, bende reglin 2. Günü klomen başladı, transferden 7 gün öncede ovitralle yapmamı istedi. Transferden sonrada progestan dex , oksapar 1 er doz her ikisinden de, günde 3 defa duphaston ve redostim diye bir takviye verdi.

Ben gonal f kullandim yumurta gelistirmek icin. Klomen kullanmadim.
Su an estrofem progestan fitil - igne , clexan ve coraspin.

Reactions: bkc
Kızlar merhaba aklıma birşey takıldı soramadan edemiyecegim
Şimdi benim bu ay yumurtlama çok erken oldu adetin 11 ve çok farklıydı akıntısı falan bende değerlendirdim ama bı kere tek ve adetin 19 da transferim oldu benim merak ettiğim acaba o çatlayan yumurtada gebelik olabilir mi

Ben gonal f kullandim yumurta gelistirmek icin. Klomen kullanmadim.
Su an estrofem progestan fitil - igne , clexan ve coraspin.
Estrofem i ilk transferde kullanmıştık , bende aşırı bulantı yaptı aşırı . Gonal f ben sadece yumurta toplama aşamasında kullanmıştım . Herkesin farklı oluyo tabi süreci .

Ilk denemenmiydi... rahat hissediyorsan kendini ayni yerde devam et. Psikolojide ciddi onemli.
Ondan farklıdır belki . Doktorumuda hiç değiştirmek istemiyorum . Bize göre ayarlayabiliypr muayene saatlerini. Yani ben tutmamasınu doktorun başarısızlığı olarak görmüyorum.

Ilk denemenmiydi... rahat hissediyorsan kendini ayni yerde devam et. Psikolojide ciddi onemli.
Evet bu ilk denememizdi ama 3. Transferdi . Sperm kaynaklı başladık. Doktorda her olumsuzda benden daha fazla şok oluyor. Çok ılımlı çok tatlı olduğu için değiştirmek istemiyorum hiç. Yakınlık açısından da çok iyi benim için. Acıbadem in labaratuvarıda iyi diye biliyorum. Siz nerde tedavi oluyodunuz

Herkese merhaba tekrardan , genetik testi yaptırdım . 3 embriyom vardı ve testten sonra 2 normal embriyo görüldü çok şükür. Bu bir iki güne de adet göreceğim ve kısmetse 23-24 Şubat gibi de transferim gerçekleşecek. Bir tanesini transfer ettirmeyi düşünüyorum.

Genetik testi baya uyguna yapmışlar bende şimdi genetik test isteyeceğim, aralıl ayında 350 dolar demişlerdi tek embriyo için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…