2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bi dk transferden önce çay kahve içmek yasak mı bana kimse bişey demedi onu yeme içme diye dün 5 bardak çay içtim ya kontorl günü de latte içmiştim

Kızlar tedaviye başlamak için regl bekliyordum.
Çok minik leke geldi.
Yarına kadar aktif kanama başlamaz ama 2. Gün olmuş oluyor.
Yarın doktora gideyim mi sizce ?
7 saatlik uzaklıktan gidiş geliş yapacağım için tam gününde gitmek istiyorum

canım bence yarın başlasın diger gün git bugun tam olarak 1. gün kabul edemezsin bence. başlamamış daha leke gelmiş sadece

canım bence yarın başlasın diger gün git bugun tam olarak 1. gün kabul edemezsin bence. başlamamış daha leke gelmiş sadece
Canım benim normalde 2-3 gün lekelenmem oluyor, aktif kanamanin başlaması 4-5. Günü buluyor.
Bunda kist vardı doğum kontrol hapı kullandım, 3 gün oldu biteli. Ondan kararsız kaldım.

Bence doktoruna bilgi vermelısn bu konuda bnmde 2. Gün başlamıştı çünkü tedavım

Benımde dün 7. Gün dü 56 cıktı yarın bida vermem lazım dimi 2 günde bir asıl test günüm cumartesi yada ona kadar beklemelımıym
Evet, 2 günde bir artış oranına bakmak lazımmış, 56 iyi de çıkmış, çift embriyo mu, benimki çiftti, ama doktor dünkü sonuca göre tek tutunmuş dedi

Kizlar gunaydin...bugunki testimde bariz koyulasma goremedim.
Bugun ise geldim.cok zor sartlarda cektim
Hakkimizda hayirlisi ne diyelim.

Eklentiler

• 1000051973.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 99
Bi dk transferden önce çay kahve içmek yasak mı bana kimse bişey demedi onu yeme içme diye dün 5 bardak çay içtim ya kontorl günü de latte içmiştim
Bana doktorum çok net bi şeklde çay ve kahve yasak dedi transfer sonrası ve bn ıkısınide çok severdim bugün 8. Günüm hıc ıcmedım

Canım benim normalde 2-3 gün lekelenmem oluyor, aktif kanamanin başlaması 4-5. Günü buluyor.
Bunda kist vardı doğum kontrol hapı kullandım, 3 gün oldu biteli. Ondan kararsız kaldım.
aktif kanaman kaç gün sürüyor canım. ben de kontrol hapı kullanmıştım 4. gün başlamıştı. genelde 1 hafta içinde başlıyor. bir ara sor doktorunu istersen canım baya uzakmış cunku git gel zor olur tam gününde gidersin bari

Evet, 2 günde bir artış oranına bakmak lazımmış, 56 iyi de çıkmış, çift embriyo mu, benimki çiftti, ama doktor dünkü sonuca göre tek tutunmuş dedi
Tek embrıyo canım bnm çok düşüğüm oldgu için riske atmak ıstemedik tek transfer yaptık bi oğlum war zaten Rabbim ona hayırlı saflıkla bi kardeş nasıl etsn inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…