2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba yakşalık 10 gün sonra transferim var şu an sadece estrofem kullanıyorum günde 3 defa, cumartesi günü kontrole gideceğim. Doktorum corasprin falan vermedi bana ve kesinlikle sigara içmemem gerektiğini söyledi. Bazı arkadaşlar hem sigara içtiğini hemde bu ilacı aldığını yazmışlar napcam ben dayanamıyorum artıkk ((

Canım artık bundan sonrası artışa bakmak. 9. Gün 100 olması lazım inşallah kat kat artarak devam eder. Şu an sonucunda bi problem yok hayırlı uğurlu olsun
Şuan ailemde bile kimse bilmıyorken sizinle paylaştım enerjınız bana umut veriyo Rabbim hiçbir kadının kucağını boş bırakmasın inş

Kesinlikle sigara içme canım bana kahve çay hersey yasak napalım sabredıcez corasprın kullanıyorum bende

Kesinlikle sigara içme canım bana kahve çay hersey yasak napalım sabredıcez corasprın kullanıyorum bende
içmiyorum sabrediyorum emeklerimizin karşılığını alırız inşallah canım. Düzenli kullanmaya çok dikkat ediyorum alarm kurdum hep aynı saatte alıyorum

Ay kızlar ben sigara kullanıyordum. Doktor sizin tüp bebek harici çocuğunuz olmaz dediği zaman bıraktım. Sonra arada bir tek tük içtiğim ya da 1 2 fırt aldığım oldu ama o kadar. Transfer sürecinde ise hiç içmedim. Siz de hiç içmeyin. Tutun kendinizi. Bana günde 2 fincan kahve sınırlaması getirmişti hemşire. Ben de günde 2 türk kahvesi içiyorum. Latte içtiysem o çok diye o gün başka kahve içmiyorum. Çayı hiç içmemeyi tercih ediyorum bende. Çünkü onda da kafein var. Türk kahvesini 2 içtiğim için çay ve kakao tüketmiyorum. Kahvesiz yapamam zaten sigarayı bıraktım

Kahveyle hiç aram yok aslında sadece çaysız yapamıyorum hep içiyorum( ilaç almaya başladıktan beri de sigara içmedim hiç işte sabrediyorumm

Yazdıklarına baştan aşagı katılıyorum bizim ekstra ekstra dikkat etmemiz lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…