2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Herkese merhaba ☺️ sperm sayısı dşüklüğü nedeniyle kasım ayında gonal f lerle tedaviye başladık. 30 yaşındayım. 14 olgun yumurtadan 5. Güne 6 tanesi kaldı. 6 embriyomuz var dondurulmuş. İnşallah sağlıklıdırlar tabi 🙏🏻 daha iyileri de bekleyen herkesin olsun ♥️ 2. Adetim Ocak ayında oldu. Estrofem kullandım günde 3 tane. Ancak rahim kalınlığım 7.5 olduğu için transferi iptal etti doktorum 🙇🏻‍♀️ sonraki ay gel dedi ve gecikmeli şekilde adetim geldi sonunda.. yarın ilk kontrolüme gidiyorum. İnşallah bu ay ger şey yolunda gider ve transferimi sizinle olurum ☺️ ve sağlıklı şekilde tutunurlar embriyolarımız bize ♥️ her gece burda tanıştığım, mesajlarını okuduğum herkese dualar ve güzel enerjiler gönderiyorum 🙏🏻 bütün güzellikler bizi bulsun ve her şey hayal ettiğimizden bile güzel olsun 🙏🏻🌸

Yattım ama arada kalkıyorumda küçük şeylerle ilgilendim, yarında işe başlıcam 🥹 sen canım
Eşim sürekli yat diyor. Aşırı sıkıldım. Yormadan kendi islerimi yapmak istiyorum. Onu bile istemiyor. Isten de izin aldık. Doktor müsade etmedi . Bazi doktorlar hemen rutine dönün diyor bazıları ise gitme diyor. Kafa karıştırıcı

Eşim sürekli yat diyor. Aşırı sıkıldım. Yormadan kendi islerimi yapmak istiyorum. Onu bile istemiyor. Isten de izin aldık. Doktor müsade etmedi . Bazi doktorlar hemen rutine dönün diyor bazıları ise gitme diyor. Kafa karıştırıcı
Benim doktora sordum sen nasıl istersen dedi aslında ben yatmak istiyorumda iş yerim sıkıntı şuan 🥲 sürekli yatma istersen ama ev işide yapma bence canım

Canım bişey dicem seni rahatlatmak için demiyorum. Dışarda yaşayan ayağında bu havada sadece terlik olanları düşün o soğukta doğru düzgün beslenme yok hamile kalıyorlar o embriyolar tutunuyor. Doktor zaten rahmini hazır görmese kalınlığı vs sana estrofem verirdi. Yani bende az önce burda şey okudum anksiyetem tuttu kahverengi lekelenme gelir gelmez doktoru ara diyenler varmış transfer hazırlığına başlamak için. Bende aktif kanama gelince aradım valla kimse bişey demediği için ve ilaçlara haliyle o zaman başladım. Sorun olur mu diye panikledim. Sonuçta eğer öyleyse transferi geç olmuş olacağım. Yani her doktor farklı bizde farklıyız gönlünü ferah tutmaya çalış bende öyle yapmaya çalışıyorum 🌸🌸🌸
Vallahi çok güzel.anlatmissiniz 😊👌

Kızlar bugün transferimin 3. günü işe geldim yarım saat araba sürdüm şimdi ful oturuyorum birşey olmaz demi
Normal hayatına dön diyorlar zaten ilk 2 günü ev de geçirmişsin Allah in izniyle ile birsey olmaz bana embrilogun söylediği ısrarla stres den uzak durmamdi , germeyin kendinizi hiç birseyi takmayın , benim işim stresli , koşturmacali biraz o yüzden izin kullandım ama normal masa başı bi isim olsa kullanmazdim 🤷🏻‍♀️

Normal hayatına dön diyorlar zaten ilk 2 günü ev de geçirmişsin Allah in izniyle ile birsey olmaz bana embrilogun söylediği ısrarla stres den uzak durmamdi , germeyin kendinizi hiç birseyi takmayın , benim işim stresli , koşturmacali biraz o yüzden izin kullandım ama normal masa başı bi isim olsa kullanmazdim 🤷🏻‍♀️
Teşekkür ederim 3 sa mescitte yatacağım birazdan sonra yine oturacağım hayırlısıyla tutsun inşallah dua edin 🤍

Teşekkür ederim 3 sa mescitte yatacağım birazdan sonra yine oturacağım hayırlısıyla tutsun inşallah dua edin 🤍
Ben de 1 gun evde olayim.sonra ise baslayayim diyorum.. arabayla giderim diye dusundum..esim birbirlaniyor. Izin kullan diye..cokta evde olmak istemiyorum. Zaten 2 gun gidip evden calisacagim sonrasinda .
Gerci daha yumurtalardan haber gelmedi. Umarim.transfer olacak yumurta gelisiyordur

Valla ev ortamından çıkıp farklı bir ortama girmişsin bence iyi bi şey insanın kafası da dağılır canım, ben yine evdeyim sıkıcı geciyor vakit ,çalışmak uretmek en iyisi. Tutacak inşallah Allah büyük

Ben 1 hafta rapor aldım, beden eğitimi öğretmeniyim riske atmak istemedim top atarlar vs fazlaca hareket istiyor mesleğim. Evdeyim ama yatmamaya çalışıyorum evde geziniyorum:) inşallah sonucumuz güzel olsun🤲

Kizlar yaa beni aramadilar hastaneden :KK43: bugun 4. Gun en gec 10 da ararlardi.. meraklanmaya basladim.😪

X