🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

tatlımmmmm ebru hanım senin ovulasyonu paylaşmış hemen tanıdım kız o bile bu ay seni gebe bekliyor bizim gibi 😍🙏
Ayy mınnosummm evet gordumm.😂🥰ama degelendıremedımkı işte:KK43: hevesım kactıgı ıcın dunde degerlendırmedım.degerlendırmeyecegımde.artık bebısın kısmetı varsa ıkı gun oncenın degerlendırmesıyle olur.☺️

Kızlar d vitaminim 11 lerde sürünüyor bu yumurta kalitesini yada gebeliği engeller mi dra gittim tahliller için bugün yokmuş geri geldim 😵‍💫 acaba çatlamayı falan engeller mi eksikliği sıkıntı diyor burdaki yazılar 😩

Merhaba benim yaş 43 😁ama işte olmadığundan değil genetik sıkuntımuz var sma hastalığın taşıyıcısıyız bir kızım var sma hastası bide 4 aylık sonlandı bizde tüo bebeğe başladık bir tane genetikten sağluklu 5.gün emriyomuz var transfer olacagımda doktor polip gördü esrofem ilacından olabilir dedi ertelendi polipi alalım öyle başlayalım dedi esrofemi bıraktım adetin 2 günü polipi alıp tedaviye tekrar başlayacağız
ama kasık ağrısı ve yumurta akı gibi akıntı çok oluyo acaba normalmiki

Kızlar d vitaminim 11 lerde sürünüyor bu yumurta kalitesini yada gebeliği engeller mi dra gittim tahliller için bugün yokmuş geri geldim 😵‍💫 acaba çatlamayı falan engeller mi eksikliği sıkıntı diyor burdaki yazılar 😩
Evet yumurtaları gebeliği etkileyebilir takviyelere başlayın düzelir inşallah

Kızlar ben önümüzdeki ay femara kullanmayı düşünüyorum, bunu devlet hastanesindeki jinololog reçete edebilir mi? Yoksa bir özel hastanenin kadın doğum polkliniginde yazdirabilir miyim?

Kızlar ben önümüzdeki ay femara kullanmayı düşünüyorum, bunu devlet hastanesindeki jinololog reçete edebilir mi? Yoksa bir özel hastanenin kadın doğum polkliniginde yazdirabilir miyim?
Hormon tahlillerinizi yaptırdıysanız kadın doğum doktorunuza kullanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ben doktor kontrolünde kullanmanızdan yanayım.🤗

Hormon tahlillerinizi yaptırdıysanız kadın doğum doktorunuza kullanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ben doktor kontrolünde kullanmanızdan yanayım.🤗
Cevabın için teseekur ederim 🙏tabiki Dr kontrolunde de sormak istediğim aslında , özele gitmeye gerek var mı? Devlet Hastanesi'nde bir KD polk ihtiyaca binayen reçete yazıp yumurta takibi yapar mı? Yoksa özele mi gitmek gerek

Bence de doktor kontrolünde kullanın, yumurtanın takibini yapıyor kendisi doz belirliyor falan çünkü

Kuzum yarın tamamen silinecek sanırım 2 güne koyulaşma olursa vardır yoksa yoktur sanırım ☺️
Hakkımızda hayırlısı olsun kuzum sen ne zaman yapmayı düşünüyorsun test 😍
Ayyy inşallah hadi güzel haberlerini bekliyorum cok sevindim inşallah sonucu da güzel olacak ❤🙏 kuzum benim bat 1 şubattı buna göre de 17 ocak ovüydü ama 15inde gördüm çatlamayı. Batım da 31-30 ocak olabilir diye düşünüyorum. Dün sabah yaptım negatifti. Bugun yapmadım sabah test aldım eczaneden. 29-30unda mı yapsam yarın tekrsrlasam mı bikemedim bu ay incir havuc kürü yaptım. Eksiksiz şekilde. Adet ağrılarım oluyo akşamları.

benim regl döngülerim 35-37 arası değiştiği için ben net çatlama tarihimi bilmiyorum. doktorum her ay regl bittikten sonraki 15.gün başlar dedi ve o gün kullanmam için progesteron hormonu verdi bebek oluşursa tutunmaya yardımcı olmazsa regl düzenleyici görevi görecek dedi. sorum şu; yine de ovülasyon testi alıp yapmalı mıyım? yapacaksam ne zaman yapmaya başlamalıyım? google dan bakardım ama tecrübeli arkadaşlarıma sormak istedim.
Bence adetini düzene sokmaya çalış benimde o şekilde idi son zamanlarda 58 i bile görüyordu ben sağlıklı beslenip 5 kilo verdim ve adet oldugum zaman soğan kürü yaptım adet boyunca içtim o şekilde yavaş yavaş düştü şimdi normal döngüde bence o şekilde yap ben hala sağlıklı beslenmeye devam ediyorum şimdi 2. günüm adetimin hem bal tarçın çörekotu kürü hem incir zeytinyağı kürü yapacagım 15 gün boyunca kullanacagım o zaman kadar yumurtamun çatlama gününe denk gelir inşallah tutar tutarsa burdan yazarım size

Cevabın için teseekur ederim 🙏tabiki Dr kontrolunde de sormak istediğim aslında , özele gitmeye gerek var mı? Devlet Hastanesi'nde bir KD polk ihtiyaca binayen reçete yazıp yumurta takibi yapar mı? Yoksa özele mi gitmek gerek
Rica ederim🤗Evet devlet hastahanesindeki KD doktoru reçete yazıp takip yapar.

Canlar eski kan sonuçlarıma baktım da prolaktin seviyem son 3 ölçüm 22, 14, 21 olarak çıkmış yüksekmi acaba ya doktorum bununla ilgili birşey söylemedi.Aklıma takıldı şimdi 🤔

Kızlar hadi bana güzel bir şey söyleyin şimdi ben hemşireyim yatış alıyor dum. Hastadan bilgileri alırken bir bıçak saplandı kasigima. Hasta bile dur dinlen öyle konuş dedi bir dakika geçmedi. Sonra kendime geldim. Bugün 8. Gün

X