🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Burada insanların birbirini hiç görmeden kız kardeşlik yapmasını çok seviyorum benimde bata 9 gün kaldı sanki batma var gibi hissediyorum. Hiç ovülasyon falan yapmadım hayatımda hep gelişine gelişti olaylar istiyorum ama üzerine çabam olmadı. Kasımda kimyasal geçirdim bu ayda negatif görürsem şubatta testlerle artık girişicem bu işlere. Allah hepimizin kucağını sağlıklı bebeklerimizle doldursun inşallah

bende de kaşıntılar başlıyor al diye
ben stok yaptım ne yapim en sevdiğim hobim oldu resmen gebelik testi almak bi kac defa eczane var işyerine yakın ordan alıyordum en son gittiğimde artık beni tanıyorlar bakışlarından sanki acıdılar bana bişeyler önermeye başladılar bende daha utandım eczaneye gitmeye internetten alıyorum

dimi ya hobimiz oldu ay bende artık başka mahallere gidiyorum beni tanımasnlar diye ajan gibi şekilden şekle giriyorum

dimi ya hobimiz oldu ay bende artık başka mahallere gidiyorum beni tanımasnlar diye ajan gibi şekilden şekle giriyorum
ya sorma onuda yaptım ikinciye gidince tanıyorlar işte ben bu kadar zor olacagını hiç bilmiyordumkız ben kuzenlerin hepside dogurdu bi ara demiştimya hepsi hamile diye ben hala bekliyorum

Selam hanımlar benimde bata 6 gün kaldı dün gebelik testi yaptım idrarda 7 gün kala koskocaman bir negatifi gördüm , predictoe early en iyisi diyorlar o sebepten moralim bozuldu. Ovulasyon testi vardı evdede dün bel ağrım olunca onu yaptım çift çizgi çıktı çok saçma bi durum oldu ya

ya sorma onuda yaptım ikinciye gidince tanıyorlar işte ben bu kadar zor olacagını hiç bilmiyordumkız ben kuzenlerin hepside dogurdu bi ara demiştimya hepsi hamile diye ben hala bekliyorum
en güzeli internetten al kimseyle muhattap olma :) benmde yeğenim benmle bir evlendi çocuğu 1.5 yaşında hayır ne bu aceleniz :))

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen
Canım basınız sağolsun Rabbim tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin inşallah ben de Ağustos ta sezeryan oldum 52.gunumde regl olmaya başladım yanlış hatırlamıyorsam 2.ve ya 3.adette hamile kalmıştım ama kimyasal oldu ilk bebeğim tüp Bebek ti o yüzden şimdi bende normal yolla hamile kalmak istiyorum bakalım oğluma kardeşi gelsin istiyorum tüp Bebek süreci maddi manevi çok zorlandığımız bi şeydi çünkü

en güzeli internetten al kimseyle muhattap olma :) benmde yeğenim benmle bir evlendi çocuğu 1.5 yaşında hayır ne bu aceleniz :))
nasip işte canım napalım ama benim inancım var bi şekilde biz de anne olacaz hayırlısıyla o kadar zorluktan gectikki bizimki daha da güzel olacak

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen
başın sağolsun canım rabbim tez zamanda yerini doldursun benim bildiğim sezeryanda 6 ay bekleyın diyorlar kürtajda bile dr bana 3 ay korun demişti yani bilemedim dikişlerin var sonucta başka doktora daha görünmende fayda var diye düşünüyorum yinede sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…