🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Aynen canım en az 3 ay kullanın deniliyor Omega3 ne kullanıyorsun? bende bayağıdır kullanmiyorum test. bu ay kullanayım diyorm
Canım bir gebeningunlugunden almıştım onu kullanıyorum bu ay bal tarçın çörek otu kurude başladım bide folik asit bunları yapacam bide şu yakı da merak ediyorum bele yapıştırılan onuda yapsammi diye düşünüyorum

Evet olabilir.bende omepa Q10 kullanıyorum kullanıyorum iki ay oldu. Görcem etkilemiştir inşallah ama pik açısından etkilemedi kesin

Ben onu da yaptım bu ay yakıyı bir kere adette yaptım sadece ama. Şu iki aydır yapmadığım şey kalmadı bence çörek otu kürünü yapmadım sadece ama çörek otunu tükettim ara ara:)) canım kullandığın ölçüyü söylese bana da seninnyaptığın gibi yapayım bu defa 6 6 12 yapmıştım ben eskiden yaptığımda galiba bu sayı kalmış aklımda sadece.

Evet olabilir.bende omepa Q10 kullanıyorum kullanıyorum iki ay oldu. Görcem etkilemiştir inşallah ama pik açısından etkilemedi kesin
Oda iyi canım inan takviyelerle hamile kalan çok insan var biz aslında özellikle çalışan kişiler için iyi ve doğal beslenmiyoruz örnek çalıştığım için önceden sabah sadece dışardan poğaça çay öğlen yine mecburen dışardan bisey yiyorum bi akşam ev yemeği e bunlar hep bizim vücut ayarlarımızı hormonlarımızı bozmuş vitamin yok vücudumuzda bunu da hamilelik düşününce farkettim düzeltmeye çalıştım artık dışardan mümkün oldukça yemiyorum ama işte bazı şeyler de zaman alıyor

O fazla geliyor diye 4 4 10 ölçüyle yaptım yanlız yakiyi adetli iken değil yumurtlama yakın takıyorsun 2 gün

Ben bu sahneleri hatırlıyorum valla şuan benmde herşeyi yapasm var benmde aklımda termal hamam var yumurtlama öncesi etrafımda çok var böyle hamile kalan

Merhabalar inşallah tez zamanda bebeğinizi kucağınıza alırsınız incir havuç kürünü de denediniz mi adetimin 2. Günü başladım bende onu içiyorum sabah akşam. İki aydır yapmadığım şey kalmadı demişsiniz de incir havuc kürünü denediniz mi merak ettim

O fazla geliyor diye 4 4 10 ölçüyle yaptım yanlız yakiyi adetli iken değil yumurtlama yakın takıyorsun 2 gün
Burda bir yakı topiği var 50 sayfa nerdeyse hepsini okudum üşenmeden sebepsiz infertilite dediklerine etkisi olan varmış yani değerleri herşeyi normal ama olmayanlar diye. Benim öyle kalmış aklımda adetinnsonuna doğru başlayıp 2 gün takıp bir iki gün de ara veriyordu sanırım yumurtlama xamanına kadar.bu arada yumurtlama masajını da yaptım diyorum ya yapmadığım şey kalmadı nerdeyse bütün tuşlara bastım sayılır

Canlarım bebıslerım,bılıyorsunuz artık klomene baslayacagım.bugun adetımın 3.gunu sabah dr kan aldı benden ve sonuclar boyle.Sizce be demek bu sonuclar?pazartesı yorumlayacak.(lh a bakmamıs degısık bı drmus.)eskıden fsh ım 7-8 cıkardı hep 5 cıkması benı cok sasırttı.bu testestron nedır yuksekmı sızce nasıl dusurulur neden yukselır benı aydınlatın mınnoslarım melisaa93 melegim can fnd_50 Mervenur277 beyons sevayd A Afratafrac ve dıger kuzular

Eklentiler

• IMG_2818.png
    130,4 KB · Görüntüleme: 71
Merhab havucu çiğ yedim inciri kür olarak yapılduğunda prolaktini yükselttiği için kür olarak değil her gün 2 tane olcak şekilde yedim .o kadar bile etkiledi sanırım normalde adete bir hafta kala göğüs şişliği ağrısı olurdu bı defa döngümün 14.gününden itibaren ağrımaya şişmeye başladı ilk defa bu kadar şişti göğüslerim inşallah tek normal olan hormonumu da bozmamışımdır

Bence gayet normal görünüyor canım değerlerin
(Benim fsh 19 öıktı onun şçin çabalıyorum şimdi ) Testesteronun yüksekliğine hiç denk gelmedim baktın mı netten doktorla ne zaman görüşeceksin merak ettim brn de bakarım netten sebeplerine

Kiz neler diyorsunuz siz yakı ne 6 6 12 ne 4 4 10 ne ..

Hıı anladm canm sıcak tutma olayını çok duydum çok eskilerden gelen birşey.. termal.. hamam... buhar... amaç rahmi ısıtmak gevşetmek mantıklı yani

Hıı anladm canm sıcak tutma olayını çok duydum çok eskilerden gelen birşey.. termal.. hamam... buhar... amaç rahmi ısıtmak gevşetmek mantıklı yani
Aynen viks gibi bir yakıyor öyle böyle değil arkana yaslanamıyorsun yani.yazık bazıları yazın yapmış tam ızdırap olmuş

Pazartesı ara dedı bebegm oglene kadar calısıyolarya bugun.arastırınca babada yazbu ay tedavıyye baslamadan oncekı son çıkıs Mervenur277 bebegm ekle benı topıgıne sen ugurlusun.11ocak 8 subat.Bu ay orzax balık yagı,folbıol ve d vıtamını kullancam.

Canım polikistik over olanlarda yüksek olurmuş normalde senin var mı öyle durumun ya da belirtileri varmıydı sende ekstra kıllanma akne falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…