🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım bugun 3 tane havuc yesabaha catlatırsın ınsallah havucla.pko yoksa yada yumurtlama tedavısı gormedıysen kesın catlar yarına
Yorumum için çok teşekkür ederimHavuç çok yedim fayda etmedi herhalde, diğer saydığin nedenler yok ama çatlamamasına çok canım sıkıldı zaten ayda yılda bir yumurtluyorum, 3 gün önce pikken değerlendirdim ama eşimde şehir dışına gitmek zorunda kaldı yani yarın öbür gun degerlendiremicem çatlama olsa dahi, ben şunu merak ettim belki catlamistir kalintilari böyle lh yüksek gösteriyordur?sanki öyle biseyler okumuştum

Havuç yemenizi öneririm, yumurtanın çatlamasına yardımcı oluyor

Kızlar merhaba yeni katıldım buraya ovülasyon testime bakabilir misiniz pik mi yarın mı pik olacak tam emin olamadım

Eklentiler

• IMG_1814.jpeg
    106,8 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar merhaba yeni katıldım buraya ovülasyon testime bakabilir misiniz pik mi yarın mı pik olacak tam emin olamadım
Bır gebenın gunlugumu csnım bu?.bence yarın pık olur ama bır gebenın gunlugunde ben bundan koyusuna kendımde denk gelemedım hıc.sen bugunude degerlendır bence

Hepsinde değil ama bu seferki yumurtlama da benimde oldu bikacgun sürdü arada sırada bıçak saplanır gibi, yumurta kalitesi iyi oluyormuş sanırım hissedilince öyle okumustum
Benmde dünden beri bugün daha yoğun ağrı var hafif kalcama vuruyor acaba idrar yolu enfeksiyonu mu oldum dedim geçen sene olduğumda bu tarz agrimisti

Benmde dünden beri bugün daha yoğun ağrı var hafif kalcama vuruyor acaba idrar yolu enfeksiyonu mu oldum dedim geçen sene olduğumda bu tarz agrimisti
Kuzum benımde 3-4 gun sureklı kasık agrısı bacsklarımda bı rahatsızlık garıp bıseyler oluyor sankı bırı çekıyormus gıbı,sonra pat dıye kayboluyor.

İdrar yolu enfeksiyonu belirtileri yanma , koyu renk idrar, sık sık işeme varmış gibi hissedip WC ye gidince bir-iki damla yapabilmek yani bunlar yoksa idrar yolu enf ihtimali yoktur

İdrar yolu enfeksiyonu belirtileri yanma , koyu renk idrar, sık sık işeme varmış gibi hissedip WC ye gidince bir-iki damla yapabilmek yani bunlar yoksa idrar yolu enf ihtimali yoktur
Yani bir yandan düşünüyorum evet bunlar yok Geçen sene olduğumda çok net vardı bunlar bilemedm yani yumurtlamayla alakaliysa gececektir bakalm yarın nasil olacak

Kızlar üstteki Bir ebenin günlüğü, jelin yanında hediye olarak vermişler bi yapayım dedim. Alttaki de hep kullandığım marka Innovita. Innovitada pik olduğu çok bariz belli oluyor ama diğer markada hafif solgun gibi. Hangi marka daha güvenilir sizce?

Gercekten neden bır gebenın gunlugu boyle ya.bılmıyorum cankm hangısı guvenılır ama aynı sey benımde hep basıma geldı,ınovıtada gordugum pıkı bır gebenın gunlugunde goremıyorum

Valla bu konuda kafalar karışıyor hangisi güvenilir yada bir gebenin günlüğünki neyi baz alıp tam pik cikarmiyor bilmiyoruz sonuçta iki yesttede hamile kalan oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…