🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Evet maxijuno diye bir vit kullandim canısı ama bni üzen fsh oldu ya yüksek gibi mi sanki bir de avakado tükettim her sabah yarım avakado
benimde 9 çıkmıştı canım bide sen 4. gün yaptın bi kac deger oynaya biliyor fsh bildiğim 12 ve üstü sıkıntı 10 kadar sıkıntı olmaz

benimde 9 çıkmıştı canım bide sen 4. gün yaptın bi kac deger oynaya biliyor fsh bildiğim 12 ve üstü sıkıntı 10 kadar sıkıntı olmaz
30 yaşa göre iyi mi değer acaba düşürmek için testere dişli aslan pençesi falan diyorlar fsh düşürmek için axbaa denesem mi

Eklentiler

• IMG_5674.png
    IMG_5674.png
    103 KB · Görüntüleme: 45
Hangi marka iyidir omega3 alayim hemen başlarim ben öyle 😊 merakliyim vitaminlere
ben bir gebeden almıştım ama solgar marka kullananda var arkadaşlarada sorabilirsin kim ne kullanıyor bilmiyorum ama bu ay coğumuz aldık bal tarcın çörek otu kürüyle beraber kullanıyorz ben yumurtlamada gördüm bakalım ne olcak gerci çoğu ay gördüm olmadı ama nasip bakalım

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
@burdabikiz11 Ocak4 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
@_okyanus14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@mucizelerbenibulur8 Ocak
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
@sevayd17 Ocak14 Şubat
@yesilruyaa17 Ocak14 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@Numi Nata20 Ocak16 Şubat
Happen94 Happen94 21 Ocak20 Şubat
@kirmizi puantiye

merhaba canım topik bana da uğur getirir inşallah sat 9 ocak bat 5 şubat Mervenur277 Mervenur277 aşılama yapılmıştı

letitbee letitbee maalesef negatif erken gebelikle denedim, nasip kısmet artık

Eklentiler

• IMG_6165.jpeg
    IMG_6165.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 37
ben bir gebeden almıştım ama solgar marka kullananda var arkadaşlarada sorabilirsin kim ne kullanıyor bilmiyorum ama bu ay coğumuz aldık bal tarcın çörek otu kürüyle beraber kullanıyorz ben yumurtlamada gördüm bakalım ne olcak gerci çoğu ay gördüm olmadı ama nasip bakalım
İnşAllah olur bu ay o aydır 🥰 beni m umutlarim şubata kaldi 🥰 teşekkür ederim canım sağol yardımın için

demekki kuruma çizgisi onda da çıkıyor canım ben anlamıyorum ki bu durumları yaa gerçekten nasıl oluyor bu böyle :KK43:
canını sıkma lütfenn inşallah bir sonraki ay olacakkk
Bu markanın hiç kuruma çizgisi çıkardığına şahit olmamıştım daha önceki aylarda hep bu markanın yapıyordum bi kez bile çıkmamıştı, bi de kuruma çizgisi siyah olur bu hafif kırmızıya bakıyor o yüzden biraz umutlanmıştım, artık adet olmayı bekliyorum ne diyim bazen nasip kısmet

Bu markanın hiç kuruma çizgisi çıkardığına şahit olmamıştım daha önceki aylarda hep bu markanın yapıyordum bi kez bile çıkmamıştı, bi de kuruma çizgisi siyah olur bu hafif kırmızıya bakıyor o yüzden biraz umutlanmıştım, artık adet olmayı bekliyorum ne diyim bazen nasip kısmet
öyle tabi canım bende kullandım bende de çıkmadı hiç ama işte onu anlamıyorm inşallah bir sonraki aya güzel haberler alırsın kuzu sıkma canını tamam mı

öyle tabi canım bende kullandım bende de çıkmadı hiç ama işte onu anlamıyorm inşallah bir sonraki aya güzel haberler alırsın kuzu sıkma canını tamam mı
İnşallah çok teşekkür ederim, Allah hepimizin kucağını doldursun, kimseye aratmasın 🙏🏼

IMG_20240122_140122.jpg
kızlar merhaba, yazdıklarınızı hep okuyordum yeni üye oldum bende :) bu da ilk yorumum olacak, bir sorum var 🙏 ben 4 gün önce bu şekilde t c den daha koyuydu dün ve ondan önceki günde aynı koyulukta çıktı, bugün de t c den yine koyu pik yani anlamadım yumurta çatlamadı mı acaba? 4 gündür pik olur mu? Hatta 5 gün olacak neredeyse

Eki Görüntüle 3374214 kızlar merhaba, yazdıklarınızı hep okuyordum yeni üye oldum bende :) bu da ilk yorumum olacak, bir sorum var 🙏 ben 4 gün önce bu şekilde t c den daha koyuydu dün ve ondan önceki günde aynı koyulukta çıktı, bugün de t c den yine koyu pik yani anlamadım yumurta çatlamadı mı acaba? 4 gündür pik olur mu? Hatta 5 gün olacak neredeyse
Canım bugun 3 tane havuc ye😊sabaha catlatırsın ınsallah havucla.pko yoksa yada yumurtlama tedavısı gormedıysen kesın catlar yarına

X