🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

regline kaç gün var canım yarın sabah ilk idrarla tekrar denesene yada imkanın varsa eczaneden predictor gebelik testi al tekrar bi yap o kesin sonucu gösterir

canım ben olsam bekleyemezdim :) yaaaa kan ver istersen bi
Çatlamanın 12.günü adet oluyorum hep bu da yarın demek elimde bi tane erken gebelik testi var yine laboquik marka, onu mu yapsam acaba

Çatlamanın 12.günü adet oluyorum hep bu da yarın demek elimde bi tane erken gebelik testi var yine laboquik marka, onu mu yapsam acaba
bence onu yapma kafan karışmasın eğer beklerim diyorsan yarın ilk idrarla yap canım yoksa hemen kan ver yada eczaneden dediğim predictor test al bitane onu yap :) :) hadi inşallah vardırr

bence onu yapma kafan karışmasın eğer beklerim diyorsan yarın ilk idrarla yap canım yoksa hemen kan ver yada eczaneden dediğim predictor test al bitane onu yap :) :) hadi inşallah vardırr
Galiba yarın sabahı bekliycem çünkü dünden beri çok ağrım var regl sancım hep böyle oluyor benim, kendimi pekte umutlandırmak istemiyorum o yüzden

Galiba yarın sabahı bekliycem çünkü dünden beri çok ağrım var regl sancım hep böyle oluyor benim, kendimi pekte umutlandırmak istemiyorum o yüzden
tamam canım nasıl istersen ama haberdar et olur mu bende merak ettim ve inşallahh vardır inşallahhhh

normal degerler canım bı sıkıntı görmedim progestron zaten regl iken 0 lı olur bu arada dikkatimi cekti b12 maşallah yüksek cıkmış bişey mi kullandın
Evet maxijuno diye bir vit kullandim canısı ama bni üzen fsh oldu ya yüksek gibi mi sanki bir de avakado tükettim her sabah yarım avakado

normal degerler canım bı sıkıntı görmedim progestron zaten regl iken 0 lı olur bu arada dikkatimi cekti b12 maşallah yüksek cıkmış bişey mi kullandın
Happen94 degerlerın normal canım bencede. E2 yı goremedım ama varmıydı oda.fsh bıraz ust sınırda ama 4. Gun yaptırdıgın ıcın olabılır bence.2. Veya 3. Gun en dogru sonuc doye bılıyorum

Happen94 degerlerın normal canım bencede. E2 yı goremedım ama varmıydı oda.fsh bıraz ust sınırda ama 4. Gun yaptırdıgın ıcın olabılır bence.2. Veya 3. Gun en dogru sonuc doye bılıyorum
Canımmm bak şuan bikaç tane dha çikti son hali bu bir de buna bakar misin aptt dilkatimi çekti o ne acaba

Eklentiler

• IMG_5673.png
    131,9 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_5672.png
    146,9 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_5671.png
    148,6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_5670.png
    129,5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_5669.png
    130,5 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…