🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar bende bugün denemelere başlıyorum. Bugün 5. günüm. İlk üç gün hiç çizgi yoktu. İki gündür Silik şekilde çizgi görmeye başladım. Pik görmedim ama olsundu

Fena halde griptim. Doktora gittim. Kulağım için kortizonlu bir damla verdi. Sırf bebek istediğim için ilaç bile içmiyorum. İnşallah boşa gitmez

Valla canm o her ay değişiyor biranda silikleşiyorda 2 gun pik olduguda oluyor pcos varmi sende bazen pcosta da olabiliyor yarın yap bakalm nasl çıkacak
Canım doktor gördü bugün 12mm dedi yumurtaya ama neden pik çıkıyor anlamıyorum daha önce pik olup solardı iki gündür pik ama daha çok küçük yumurtam

Canım doktor gördü bugün 12mm dedi yumurtaya ama neden pik çıkıyor anlamıyorum daha önce pik olup solardı iki gündür pik ama daha çok küçük yumurtam

Eklentiler

• IMG_9840.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 46
Canim Önceki testlerinde de doktora gitmismiydn o zaman kac mm demişti doktor sen istersen instagramda innovita satan kişiye bir sor istersen pcosta acaba başka bir yolmu izlenmeli testlerde

Canim Önceki testlerinde de doktora gitmismiydn o zaman kac mm demişti doktor sen istersen instagramda innovita satan kişiye bir sor istersen pcosta acaba başka bir yolmu izlenmeli testlerde
Canım önceki aylarda doktorla aynı giderdi bir iki gün içinde çatlardı soluklaşırdı ama bu sefer çok garip 3 gündür kopkoyu pik ama yumurta 12mm daha çok minik neyin piki bu

Ayy cok ılgıncc.ne dedı pekı soyledınmı bu ovulasyon test olayını?cok asırı ılgınc gercekten.
Doktor baktı önce göremedi baya kurcaladı dedim ki ben ovulasyon yapıyorum kesinlikle olması gerekiyor. Sonra aa sağdan yumurtlamışsın bu sefer dedi. Ama zorla gördü. 6 aydır bu kadın beni takip ediyor anlamıyorum. Neyse sonra dedi ki o testlere boşa para verme demedim mi ben sana dedi yok hiç söylemediniz dedim onlar yanıltır dedi. Ne alaka ama testin üstüne %99 doğru sonuç diyor doktor böyle kendi hariç her şeye çamur atıyor. Geçen ay da Femometer kullanıyorum ateş ölçüyorum dedim eşime gülerek diyo ki bu ateş falan ölçüyomuş uğraşma böyle şeylerle diyo aşılama yapalım diyorum aa ne ilgisi var aynı şey diyo. Son takibim bunda daha gitmeyeceğim eşim istedi diye son kez gittim Allah muhtaç etmesin gerçekten ellerinde oyuncak olduk.

Canm yada pik olan yumurtan catladida başka bir yumurtayimi gördu doktor
Ah canım inan bilsem. Normalde çatlayınca görüyordu o ama bu sefer görmedi. Bi de testim de silikleşmedi zaten. Doktor kendi hariç her şeye boş gözüyle bakıyor. İnan son takibim bundan sonra doktorumu değiştireceğim..

Kızlar selam. Yeni topic hayırlı uğurlu olsun bende bu ay ovülasyonla takip etmedim. Takvimde 16sı yumurtlama diyordu o günlerde ağrılarım oldu değerlendirdim. Ama bugünde kasık ağrım be şeffaf akıntım var bugünüde değerlendirdim. Zaten 1 dolu 1 boş gitmeye çalışıyorum ilişkiler bu şekilde.
Benide eklerseniz sevinirim sat 1 ocak bat 1 şubat Mervenur277

Eklentiler

• IMG_0188.png
    103,9 KB · Görüntüleme: 44
Canım yumurtlama lekesi ya da kılcal bi kanama olabilir eğer devam ederse rahim ağzı yarası vs gibi bi şey de olabilir doktora gösterirsin. Ama bir kerede panik yapmaya gerek yok

Ay maşallah canım çok iyi takip etmişsin inşallah yavrun seninledir bu ay

Kum döküyorsun canım çok geçmiş olsun bende yaşadım aynisi

ay cidden cok şaşırdım ama yumurta 12 mm iken neden pik görünürki yani okuyunca şöyle bişeyde geldi aklıma acaba başka yumurtanda mı vardı oda catladı da bu 12 mm yumurta mı kaldı öyle görünüyor bende anlayamadım yada pcos oldugun içinmi böyle

sen bu doktoru değiştir bu yaptıklarını herkes yapıyor cok kez denenmiş her zamanda işe yaraymış şeyler genelde doktorlarda bunu onaylar bu sadece senden gelir kazanmaya mı çalışıyor anlayamadım bu ay regl olursan bence başka bi doktora görün her zaman farklı görüş almak iyidir ben bugüne kadar cogu zaman ateş ölçtüm hiç bir zamanda yanıltmadı

Merhabalar kızlar 1 Aralıkta düşük yapmıştım Cumartesi doktor randevum vardı. Bu ay da korun dedi bir sürü test istedi pıhtılaşma için bir de rahim filmi çektir dedi. daha önce hsg çektiren var mı baya korkuyorum

tatlım panik yapma büyük ihtimal yumurtlama döneminde oldugun için yumurtlama kanamasıdır yada ilişkide hafif zorlanma olduysa kılcal damarlardan gelmiştir ilişkiye bir gün ara ver istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…