🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Evet maxijuno diye bir vit kullandim canısı ama bni üzen fsh oldu ya yüksek gibi mi sanki bir de avakado tükettim her sabah yarım avakado
benimde 9 çıkmıştı canım bide sen 4. gün yaptın bi kac deger oynaya biliyor fsh bildiğim 12 ve üstü sıkıntı 10 kadar sıkıntı olmaz

benimde 9 çıkmıştı canım bide sen 4. gün yaptın bi kac deger oynaya biliyor fsh bildiğim 12 ve üstü sıkıntı 10 kadar sıkıntı olmaz
30 yaşa göre iyi mi değer acaba düşürmek için testere dişli aslan pençesi falan diyorlar fsh düşürmek için axbaa denesem mi

Hangi marka iyidir omega3 alayim hemen başlarim ben öyle merakliyim vitaminlere
ben bir gebeden almıştım ama solgar marka kullananda var arkadaşlarada sorabilirsin kim ne kullanıyor bilmiyorum ama bu ay coğumuz aldık bal tarcın çörek otu kürüyle beraber kullanıyorz ben yumurtlamada gördüm bakalım ne olcak gerci çoğu ay gördüm olmadı ama nasip bakalım

merhaba canım topik bana da uğur getirir inşallah sat 9 ocak bat 5 şubat Mervenur277 aşılama yapılmıştı

letitbee maalesef negatif erken gebelikle denedim, nasip kısmet artık

Eklentiler

• IMG_6165.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 37
İnşAllah olur bu ay o aydır beni m umutlarim şubata kaldi teşekkür ederim canım sağol yardımın için

demekki kuruma çizgisi onda da çıkıyor canım ben anlamıyorum ki bu durumları yaa gerçekten nasıl oluyor bu böyle
canını sıkma lütfenn inşallah bir sonraki ay olacakkk
Bu markanın hiç kuruma çizgisi çıkardığına şahit olmamıştım daha önceki aylarda hep bu markanın yapıyordum bi kez bile çıkmamıştı, bi de kuruma çizgisi siyah olur bu hafif kırmızıya bakıyor o yüzden biraz umutlanmıştım, artık adet olmayı bekliyorum ne diyim bazen nasip kısmet

öyle tabi canım bende kullandım bende de çıkmadı hiç ama işte onu anlamıyorm inşallah bir sonraki aya güzel haberler alırsın kuzu sıkma canını tamam mı

öyle tabi canım bende kullandım bende de çıkmadı hiç ama işte onu anlamıyorm inşallah bir sonraki aya güzel haberler alırsın kuzu sıkma canını tamam mı
İnşallah çok teşekkür ederim, Allah hepimizin kucağını doldursun, kimseye aratmasın

kızlar merhaba, yazdıklarınızı hep okuyordum yeni üye oldum bende :) bu da ilk yorumum olacak, bir sorum var ben 4 gün önce bu şekilde t c den daha koyuydu dün ve ondan önceki günde aynı koyulukta çıktı, bugün de t c den yine koyu pik yani anlamadım yumurta çatlamadı mı acaba? 4 gündür pik olur mu? Hatta 5 gün olacak neredeyse

Canım bugun 3 tane havuc yesabaha catlatırsın ınsallah havucla.pko yoksa yada yumurtlama tedavısı gormedıysen kesın catlar yarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…