🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım bal tarcın ve corekotu ne yapabılır kı en fazla,otlardan bende korkarımda baldan tarcından corekotundan korkmuyorum.normaldede yedıgım seyler oldugu ıcın,bız deneyelım ıyı olursa o zaman denersın sende ıstersen

Benimki biraz sebepsiz kısırlık gibi duruyo bi sezaryenim var yani dr öyle söyledi o zamanlar yumurta takibi yaptığı aylarda. Eşinde problem yoksa rahim filmi isteriz. Bazen sezaryene bağlı semptom geliştirmiş olabilir rahim filmiyle daha net teşhis koyuluyo demişti. Tüplerde skıntı olsa yumurta gelişir mi mesela? 20-21 mm ye kadar yumurtam da gelişiyo iki tane de gelişebiliyo çatlatma da mı problem var diye düşünüyorum o sebeple havuc kürüne başlamıştım

Ay yok yok yaparım bende. Dediğin gibi bal tarçın çörekotu. Zaten normalde de kullandığımız şeyler. Ki diyet listemde bal dışında her ikisi de bol bol var. Şimdi önemli olan bunu nasıl yapıcaz. Hergün mü ve ne zamana kadar. Var mı böyle kuralları

Tabi canım yumurta yumurtalıkta gelişip büyüyor tüplerle direkt alakası yok ama çatlayan yumurta tüplerden geçip rahime geliyor ve senin bir tıkanıklığın falan varsa ancak filmle anlaşılabilir .yani olmazsa eper , ki inşallah olur , film aklında olsun illaki.

Yaa Hira ismini de çok severimm sen zaten kız olsun istiodun dimi aşkımm ayyy sağlıkla gelsin annesiiii
2 kızım var kuzum bir kızım daha olacak inşallah saglıklı olsun da hiç önemli olmuyor onun tekmelerini hissettigin zaman 3 kız kardeş olacaklar ve kimseye ihtiyaçları olmıcak inşallah. Kim bilir belki bir tane daha yaparım bir tane de erkek olur belki düşünsene 3 tane görümcesi olur gelinin

Bebişim hayırlısı olsun. Açıkçası kanla ilgili çok bilgim yok benim. Ancak doktorun zannediyorum buradaki sonuçlara göre tedavini ilerletir.

Yumurta yumurtalıklarda gelişiyor kuzum yumurta çatlayıp döllenirse ve tüplerden geçiş yapamazsa rahme ilerleyip yerleşemez ve böylece adet olursun. Bende klomen kullandım 1 seneye yakın 2 yumurtam gelişip çatlıyordu ama hamile kalamadım 9 ay sonra kaldım düşük yaptım sonra 17. Ayda tekrar hamile kaldım ve kaldıgım ay eşimde varikosel oldugunu ögrendik ama çok şükür saglıkla ilerledi darısı hepinize olsun inşallah Çok uzun süre bekliyorsan tüplerine baktır kuzum

Sat 12 Ocak bat 12 Şubat

Kız az önce yazdım sana niye cevap vermiyon resmi değiştirdim diye tanımadın mı

Bir gebenin günlüğü 20 mmre üstünü saptiuor diyorlar daha düşük mmre yumurtalarda hep silik çıkıyormuş bende ondan almadım innovita kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…