🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

benim ninem var valla hep dua eder bana çocuk olsun diyede işte nasip onun tavsiyesi bel çekme yaptır adet bitimi kaplıcalara git kendini sıcak tut hep bunları söyler

benim ninem var valla hep dua eder bana çocuk olsun diyede işte nasip onun tavsiyesi bel çekme yaptır adet bitimi kaplıcalara git kendini sıcak tut hep bunları söyler
Bardak cekebılen bırı olsaydı keske etrafımda belımıze bardak cektırebılırız aslında sonucta zararsız bısey.bence mantıgı ordakı kan dolasımını artırıyor buda hamıle kalmayı kolaylasıtırıyor.ama benım yaptırabılecegım kımse yok malesef,keske benımde nınem yasasaydı o bılıyodur kesın

Aynı şekilde hacamat da iyi geliyor diyolar bu ay ve geçen ay belimden hacamat da oldum inşallah faydası olur

yakın degiliz bizde uzakta ninem yazın gelirse anca aman o zamana kadar hamile kalayım ya gerek kalmasın

Bunu bize annem karnımız ağrıdığında yapardı eğer dediğiniz buysa. Bir parça ekmeğin üzerine kibrit batırırdı 2 3 tane. Kibritleri yakıp göbeğimize koyardı su bardağını kapatırdı. Şak diye bardak tutardı. Sonra da kibrit sönünce bardak kendini çekerdi ve karın ağrımızda geçerdi

Hacamat peygamber efendimizin sunnetiya gebe kalmaya çok faydası var düzenli yaptırınca fayda görenlerde çok

Canım sıkınti yapma bende pik günü değerlendiremedim çatlama değerlendirdim birtek olacağı varsa her türlü olur inşallah
amin canım sağolasın. artık eşim sıkıldı halbuki daha yeni başladık 1 ay oldu bebek yapıcaz derken ilişkimize zarar gelmesin bari,olacağı varsa hayırlı zamanda olacak inşallah sağlıkla olsun her şey

Herhalde canım ne gerekirse yapacağız benim 3 aylık planım belli valla kullanacaklarıma kadar bebişim adet olursan eğer ki olmazsın inşallah önümüzdeki ayı da sen aç belki uğurlu da gelir sen hiç açmadın benim hatırladığım. İnşallah bu gruptan kimse marta kalmaz diyeceğim ama illa kalanımız olacak başta ben

Bır ayda sıkıldıysa sen nıye stres edıyosunkı?gercekten ısteyen 1 senedır sıkılmıyor canım.bırak kendı ıstesın kendı cabalasın.bu kadar takılı kalma eşine,kendını düşün ne zaman olursa olur hayırlı zamanda saglıkla

Son düzenleme:
Benim ateşim hala yükselmedi geçen ay da tahmin ettiğim çatlama dan 2 3 gün sonra yükselmişti.bu ay da öyle olacak galiba. İlla tutmak zorunda değildir pik le ateşin belki ama çatlatma iğnesi yaptığım da mesela aynı anda ateş te yükseliyordu.bişeyler ters gidiyor gene ya da zaten hiç doğru gitmiyordu

Bebegm grup konusunda emın degılım aksam 7 lerde cıkıyorum fınans sektoru,ama bı tane topic acıcaam bir haftaya tüm bu sureclerı paylasacagız beraberve ordan hamiş çıkacaz kesın ve garantı edıyorum yanıher yol mubah olacak,klomense klomen vıtamınse vıtamın kocalarada uyguluycaz sıstemlı olarak.sonrada hamiş gunluklerımızı paylasırız

canım catlatma iğnesinde beta hgc hormunu varya o zaten direk ateşi yükseltiyor ateş takibi çatlamayı gösterir ama bir gebede bunu sorana önemli olan lh testlerine göre hareket edin diyordu sen teste göre hareket et canım ateş bu ay zaten bizde de pek yükselmedi bi çıktı bi indi kıştan dolayı heralde

İnşallah canım inşallah aç aç parti kur oy verelim hatta dermişim tabi tabi yeterki şu motivasyonumuzu koruyalım Allah büyük eninde sonunda verecek inşallah. Nerde okudum hatırlamıyorum -kader gayrete aşıktır - diye bir söz çok hoşuma gitmişti yakın zamanda. Yazan da bozanda veren de vermeyen de Allah inşallah çabamıza ve dualarımıza karşılık verir en kısa zamanda sağlıkla hayırla

evlilik 2 kişiliktir çocuğun benim olduğu kadar babaya da ihtiyacı vardır benim isteğim önemliyse eşiminde isteği önemlidir. eşim benden ve cinsellikten sıkılmadı, bunu görev gibi yapmaktan ovülasyon testlerini gözüne sokmamdan, gündemimizin sürekli ilişki ve bebek olmasından sıkıldı ve haklı da stres oluyorum ona yansıyor sonra tartışıyoruz reglim gecikiyor yine stres oluyorum derken kısır döngü yaşatıyorum ona da kendimede.

Erkekler.cabuk sıkılıyor benimkide dün bana aynısını dedi boşuna takip yapiyosun olacağı varsa olur zaten benide strese sokuyorsun dedi haklılar ne diyelim ama işte insan tedbiride elinden bırakmak istemiyor hepimiz hayirlica hamile kalırız inşallah

Olabilir canım da başka aylarda da normal yükseliyordu ama ne bileyim bu iki aydır benim bişeyim farklı oldu gibi geliyor , göğüs hassasiyetim de adete bir hafta 10 gün kala olurdu normalde bu iki aydır 13 14.günde başlıyor tahmini çatlamanın hemen peşinden.ya bişey düzeldi içimde ya da hepten bozuldu

Kuzum tebrik ederim sağ salim kucağına alırsın inşallah senle sat günümüz aynı bat için de 31 ocak 1 şubat gibi. En son 27sinde test yaptım ama negatifti dümdüz. Akıntıların var mı benim dün bütün gün bugun sabah yoğun akıntım vardı test yapmıcam dedim artık bat geçene kadar merak ettim de sorayım dedim akıntın oluyo mu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…