🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Aynen kuzum bende öyle düşünüyorum kimyasal gebelik te de bu testi yaptım silik çizgi çıktı Beta 13 ken

24 Ocak diye tahmin ediyorum canım o gün yumurta aki gibi akıntım oldu kasik ağrısı üç gün devam etti ama
Çok erken kuzum bu kadar erken çıkmaz testte. Önce kana düşecek sonra idrara

Gebelik öncesi elenatal 1 kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandınız? Titanyumdioksit içermesi,içeriğinin çok ta temiz gibi olmayışı beni rahatsız etti🤷‍♀️

Gebelik öncesi elenatal 1 kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandınız? Titanyumdioksit içermesi,içeriğinin çok ta temiz gibi olmayışı beni rahatsız etti🤷‍♀️
Önceki doktorum bunu önermişti 3 kutu kullanmıştım ama gebelik olmadı şimdiki doktorum thancss woman önerdi. İçeriği temiz ve zengin, yumurta kalitesini artıran inositol l-arjinin koenzim q10 vs var

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
@Keskeolsa1 Ocak1 Şubat
@cans161 Ocak1 Şubat
@mrstroisy31 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@sirius 822 Şubat
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@iamarwen8 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
@burdabikiz11 Ocak4 Şubat
@arwen4210 Ocak4 Şubat
@Eymennnannesi4 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@incirlikekim5 Ocak5 Şubat
@eflaak9 Ocak5 Şubat
@Anjelique949 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
@itsnotabigdeal7 Ocak6 Şubat
@ruzgarr189 Ocak6 Şubat
@Minnos285 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Esra080610 Ocak7 Şubat
Hayat su Hayat su 10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@mucizelerbenibulur8 Ocak
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
R rabianizzz 12 Ocak10 Şubat
Y Yaseminnn35 13 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
sevayd sevayd 17 Ocak14 Şubat
@yesilruyaa17 Ocak14 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@Numi Nata20 Ocak16 Şubat
@sundy9419 Ocak17 Şubat
berrawst berrawst 18 Ocak18 Şubat
@sundy9421 Ocak20 Şubat
@kirmizi puantiye
Beni de ekler misiniz 30 Ocak 27 Şubat 🙏 inşallah bu son eklemeniz olur 🙏🌸

Bu ay tutturamadıysak subatın ortasında VİTAMİN grubu kurcam ilk ve son kez😂hergun 1 adet ıncır ve çörek otlu bal,omega3+dvitamını+folık asıt+yürüyüş günlük birbirimize gaz vercez😂veee o bebeler buraya gecelek😂ayy şu tüpleri açmak ıcın maydonoz buharınıda deneyebılırız😂valla son koz olarak yapmak ıstıyorum ne varsa😂 beyons beyons sevayd sevayd O _okyanus Mervenur277 Mervenur277

Bu ay tutturamadıysak subatın ortasında VİTAMİN grubu kurcam ilk ve son kez😂hergun 1 adet ıncır ve çörek otlu bal,omega3+dvitamını+folık asıt+yürüyüş günlük birbirimize gaz vercez😂veee o bebeler buraya gecelek😂ayy şu tüpleri açmak ıcın maydonoz buharınıda deneyebılırız😂valla son koz olarak yapmak ıstıyorum ne varsa😂 beyons beyons sevayd sevayd O _okyanus Mervenur277 Mervenur277
kız hani herşeyi bırakacaktık 😂😂

Kızlarrr günaydınnnn, bana görünen size de görünüyor mu:anne:
İlk dakikadan çıktı :oops: gözle daha belirgin telefonda o kadar belli olmuyor. Işığa falan tutmadan doğrudan görülebiliyor
Önce artımed erken gebelik testi yaptım gölge oluştu ışıkla falan belli oluyordu
Sonra one step normal gebelik testi vardı onu yaptım
Bunda direkt silik çizgi çıktı :dua:
Var gibi duruyor tekrar dene canım yada kan ver netlessin inşallah vardır 🌸🌸

Yok olmaz bu ay cok fark gorduk,son bıkez denıcez olmazsa hep beraber klomen kullanırız😂herseyı denememız lazım.keske bı nine fln olsada onnn dedıklerınıde tutsak bu ay hahaha😂😂herseyı denemeden pes etmek yok
hadi bakalım öyle olsun benim zaten bu ay olumsuz folik asit cok kulllandım onu bırakacam diğerlerine devam o zaman

dün ovülasyon testi pozitifti fakat eşimle değerlendiremedik, kendisi artık 2 günde 1 robot gibi günü değerlendirmemizden bunu bir iş olarak görev olarak görmemizden rahatsız olduğunu söyledi, o ovülasyon testleri seni stresten beklentiden başka hiçbirşeye sokmuyor dedi :KK43: hepsini rafa kaldırdı aslında bi yerde haklı. sağlık sıkıntımız vs yok sadece ben hemen gerçekleşsin istiyorum. cuma günü çatlama olmuştu onu değerlendirdik belki bir umut ordan olursa olur işte neyse.
Canım sıkınti yapma bende pik günü değerlendiremedim çatlama değerlendirdim birtek olacağı varsa her türlü olur inşallah 🌸

dedim ama iflah olmaz anne adaylarıyız diye :KK48: heran herşey yapabilirz

X