🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Olabilir canım da başka aylarda da normal yükseliyordu ama ne bileyim bu iki aydır benim bişeyim farklı oldu gibi geliyor , göğüs hassasiyetim de adete bir hafta 10 gün kala olurdu normalde bu iki aydır 13 14.günde başlıyor tahmini çatlamanın hemen peşinden.ya bişey düzeldi içimde ya da hepten bozuldu 😂😂😂
olsun canım moral bozmak yok 🙏

evlilik 2 kişiliktir çocuğun benim olduğu kadar babaya da ihtiyacı vardır benim isteğim önemliyse eşiminde isteği önemlidir. eşim benden ve cinsellikten sıkılmadı, bunu görev gibi yapmaktan ovülasyon testlerini gözüne sokmamdan, gündemimizin sürekli ilişki ve bebek olmasından sıkıldı ve haklı da stres oluyorum ona yansıyor sonra tartışıyoruz reglim gecikiyor yine stres oluyorum derken kısır döngü yaşatıyorum ona da kendimede.
Ben zaten senden sıkıldı demedımkı😊daha deneyelı ılk ay demıssın ya nasıl sıkılabılır ılk aydan yeterı kadar bebek istemıyor olabılırmı kendı halıne bırakırsan o zaten koşa koşa gelır ıstıyorsa dedım.

Benim adet kanaması hafiften selamladı bugün 😅
Erken gelesi tuttu
Düşünceler çok etkiliyor galiba…test yapana kadar her hamilelik semptomu vardı, negatifi görünce hepsi kayboldu😂 insan kendi kendine de abartıyor biraz galiba

Kuzum tebrik ederim sağ salim kucağına alırsın inşallah 🙏 senle sat günümüz aynı bat için de 31 ocak 1 şubat gibi. En son 27sinde test yaptım ama negatifti dümdüz. Akıntıların var mı benim dün bütün gün bugun sabah yoğun akıntım vardı test yapmıcam dedim artık bat geçene kadar merak ettim de sorayım dedim akıntın oluyo mu diye
Henüz tam kesinleşmiş saymıyorum ben de, umarım vardır :dua:
benim akıntılarım olmuştu ama yoğun yumurtlama akıntısı gibi değil, minik minik ıslaklık oldu sadece
hatta regl oldum herhalde falan dedim
hiç bir belirti diğeri ile uymuyor canım, yarın sabahtan bi normal kaset test yap istersen :dua:

Ben zaten senden sıkıldı demedımkı😊daha deneyelı ılk ay demıssın ya nasıl sıkılabılır ılk aydan yeterı kadar bebek istemıyor olabılırmı kendı halıne bırakırsan o zaten koşa koşa gelır ıstıyorsa dedım.
bilmiyorum ki canım aslında istemiyor değil de olacağı varsa olur bu testleri kürleri 1 yıl yaparız olmaz vs o zaman denersin diyor birde çok yoruluyor işi gereği sürekli ilişki olmuyor ben ısrar edince de bi geriliyor sonrasında üzülüyor amaan karışık durumlar hayırlısı olsun hepimiz için rabbimden inşallah

Henüz tam kesinleşmiş saymıyorum ben de, umarım vardır :dua:
benim akıntılarım olmuştu ama yoğun yumurtlama akıntısı gibi değil, minik minik ıslaklık oldu sadece
hatta regl oldum herhalde falan dedim
hiç bir belirti diğeri ile uymuyor canım, yarın sabahtan bi normal kaset test yap istersen :dua:
İlk gebeliğimden 4 yıl geçti belirtileri bende çok hatırlayamıyorum ama adet olcskmış gibi ağrım oluyodu tek hatırladığım bu adetten 10 geçince test yapmıştım öğrendikten sonra akıntılarım olmuştu. Şimdide akıntım var ovülasyon dönemindeki gibiydi en son ki testim negatifti. Allah şaşırtmasın da bence var son iki senedir düzenli test yapıyorum öyle silik çizgi bile oluşmamıştı o yüzden bence var😍😍😍

bilmiyorum ki canım aslında istemiyor değil de olacağı varsa olur bu testleri kürleri 1 yıl yaparız olmaz vs o zaman denersin diyor birde çok yoruluyor işi gereği sürekli ilişki olmuyor ben ısrar edince de bi geriliyor sonrasında üzülüyor amaan karışık durumlar hayırlısı olsun hepimiz için rabbimden inşallah
İşte ben senın ıcın dıyorum canm üzülmeyesin diye.sürekli ilişki çalısan ınsanlar ıcın cok zor.bız ıkımızde eve 7 de gelıyoruz,ben anlıyorum ama işte fedakarlık şart,buda gercekten istemeyle olur.şöyle bır yontem deneyebılırsın,yumırtlama zamanına kadar ilişkiyi oldukca azalt,o zamanlara bırak ozlemıs olsun senı sende onu.boyle cozebılırsın bu sorunu

İnşallah canım inşallah aç aç parti kur oy verelim hatta dermişim 🤮 tabi tabi yeterki şu motivasyonumuzu koruyalım Allah büyük eninde sonunda verecek inşallah. Nerde okudum hatırlamıyorum -kader gayrete aşıktır - diye bir söz çok hoşuma gitmişti yakın zamanda. Yazan da bozanda veren de vermeyen de Allah inşallah çabamıza ve dualarımıza karşılık verir en kısa zamanda sağlıkla hayırla🙏
Anaaam o emojı 😂😂😂emınım haberın bıle yok hahaha 😂kuracam kuracam haftasonu egılecegım bu konunun uzerıne,zaten hamılelık varsa cıkar benım haftasınuna,hanyayı konyayı gorurum😂

Kizlar yumurta kalitelimi diye estradiol baktiriliyor ya o hangi gündu pik olduğu gunmu yoksa catladigi gunmu
Canım ben baktırdım progesterone bakılıyor yumurtanın 7. Günü sence nasıl? 21.01 için yaptırdım

Eklentiler

• IMG_9923.jpeg
    IMG_9923.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_9931.jpeg
    IMG_9931.jpeg
    97,1 KB · Görüntüleme: 83
Değerler tam nedir bilmiyorum canm ama 10 iyi sanirm yani yumurtan kaliteli çatlamış oluyor imagination forever imagination forever beyons beyons sevayd sevayd Daha iyi bilirler
Teşekkür ederim güzelim 💖 doktora gittiğimde yumurtlama falan yok o testlere inanma demişti. Ona inanmadım progesterone baktırayım dedim. Para için ne yaptıklarını bilmiyorlar gerçekten… biz kime güveneceğiz 😢

İşte ben senın ıcın dıyorum canm üzülmeyesin diye.sürekli ilişki çalısan ınsanlar ıcın cok zor.bız ıkımızde eve 7 de gelıyoruz,ben anlıyorum ama işte fedakarlık şart,buda gercekten istemeyle olur.şöyle bır yontem deneyebılırsın,yumırtlama zamanına kadar ilişkiyi oldukca azalt,o zamanlara bırak ozlemıs olsun senı sende onu.boyle cozebılırsın bu sorunu
evet canım öyle yapacağım ben kendim sessiz takip edeceğim o zamanlar gelincede süslenirim abartmadan yanaşırım ne bileyim haha 😀 o havalimanında çalışıyor vardiyalı bazen 4 gün evde olmuyor işim iş anlayacağın 😀

X