🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Çok erken kuzum bu kadar erken çıkmaz testte. Önce kana düşecek sonra idrara

Gebelik öncesi elenatal 1 kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandınız? Titanyumdioksit içermesi,içeriğinin çok ta temiz gibi olmayışı beni rahatsız etti

Gebelik öncesi elenatal 1 kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandınız? Titanyumdioksit içermesi,içeriğinin çok ta temiz gibi olmayışı beni rahatsız etti
Önceki doktorum bunu önermişti 3 kutu kullanmıştım ama gebelik olmadı şimdiki doktorum thancss woman önerdi. İçeriği temiz ve zengin, yumurta kalitesini artıran inositol l-arjinin koenzim q10 vs var

Beni de ekler misiniz 30 Ocak 27 Şubat inşallah bu son eklemeniz olur

Bu ay tutturamadıysak subatın ortasında VİTAMİN grubu kurcam ilk ve son kezhergun 1 adet ıncır ve çörek otlu bal,omega3+dvitamını+folık asıt+yürüyüş günlük birbirimize gaz vercezveee o bebeler buraya gecelekayy şu tüpleri açmak ıcın maydonoz buharınıda deneyebılırızvalla son koz olarak yapmak ıstıyorum ne varsa beyons sevayd O _okyanus Mervenur277

kız hani herşeyi bırakacaktık

Var gibi duruyor tekrar dene canım yada kan ver netlessin inşallah vardır

Yok olmaz bu ay cok fark gorduk,son bıkez denıcez olmazsa hep beraber klomen kullanırızherseyı denememız lazım.keske bı nine fln olsada onnn dedıklerınıde tutsak bu ay hahahaherseyı denemeden pes etmek yok
hadi bakalım öyle olsun benim zaten bu ay olumsuz folik asit cok kulllandım onu bırakacam diğerlerine devam o zaman

Canım sıkınti yapma bende pik günü değerlendiremedim çatlama değerlendirdim birtek olacağı varsa her türlü olur inşallah

dedim ama iflah olmaz anne adaylarıyız diye heran herşey yapabilirz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…