2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sen şanslısın o zaman, sen sakın kalmaya çalış. Anlattığına göre anlayışlı insanlar zaten öyle kötü bir şey düşünmezler merak etme endişelenme.
Gelecek planlarına bayıldım bu arada
Kızlar böyle bişey var mı yaa 9 da uyuttum buçukta uyandı gözler kapalı uyumak istiyor yarım saattir geri uyutmaya çalışıyorum gündüz uykuları da artık hiç oldu belim kopuyo
Umarım geçici bir süreçtir İnşallah bir an önce toparlarlar ya, uyku çoğu kişide problem gördüğüm kadarıyla.

Evde birisi olunca belki o da şaşırıyordur düzeni bozuluyor huzursuz oluyorlar

Kızlar konulardan bağımsız, oğlum odasında kendi yatağında uyuyor ancak yatağının sadece tek tarafı korkuluklu. Diğer tarafları tahtadan yapılmış durumda haliyle yatak koruyucusunu korkuluklu tarafa bağlıyorum ama tahta kısımlar açıkta kalıyor bağlayacak bir yer olmadığı için. Bilemiyorum anlatabildim mi fotoğraf da eklemeye çalışıyorum ama bu tahta kısımlar için tasarlanan bir koruyucu var mıdır? Yoksa sünger gibi bir şey alıp çift taraflı bant ile falan yapıştırmayı deneyeceğim mecbur. Aşırı hareketli zaten döne yuvarlana uyuyor. Şimdi bir de dizlerinin üzerinde kalkmaya çalışıyor sürekli kafasını vuruyor.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-16-10-31-22-184_trendyol.com.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 10
Aynen canım anlsyislilar sağolsunlar,

Ahaha yapicam valla büyük konustum

İnşallah uyku konusu büyük sıkıntı şu an basım agriyo mesela

Kızlar bebeklere ne zaman tuz baharat az da olsa yedirmeye başlayacağız?
Ben normalde sıfır tuz baharat ilerliyordum ama bu aralar bizim yemeklerden azıcık yediriyorum tuz baharat tadı alıyor onlara aşırı tepki veriyor keyifleniyor

Benimkiler de öyle kendi işlerini kendi yaparlar kv köyde gelirlen her şeyimi getirir şimdi ama genel manada az durup gitsin herkes evine il dışı olunca zor tabi mecbur kalacaklar biz hepimiz yakınız annem kv kışın burda yazın köyde oda yakın 4 görümcem var

Ben tuz mümkünse hiç vwrmeyi düşünmüyorum kendime bile çok az koyarım yemekleri tuzsuz gibi bişey yapıyorum ekstra döküyor yiyen

Zilzaklı aralardan battaniye dola bence hani balkonlara yaparlar ya aman her şeye de para vermeye gerek yok evden çözüm üretelim azıcıkta demek istediğimi anladın mı acaba dolayacaksın dur resim bulursam atayım

Daha şimdi zorla bağıra çağıra uyuttum bu uykuyla dertleri neyse ölüyor uykusuzluktan gözü kapalı ağlıyor
Vallahi çözemedim. Bide benimki son 3 4 gündür çok saat uyumuyor dün 6.5 saat uyumadı mesela. Tabi bi süreden sonra oyalanmıyor uykusuzluktan ağlıyor mızmız oluyor

Zilzaklı aralardan battaniye dola bence hani balkonlara yaparlar ya aman her şeye de para vermeye gerek yok evden çözüm üretelim azıcıkta demek istediğimi anladın mı acaba dolayacaksın dur resim bulursam atayım
Valla foto bulursan süper olur ben de şimdi bakacağım internetten ama aradan dolanacak bir yer yok işte, 3 tarafı tahta. Sadece bir kenarı var bir şeyler dolayabileceğim. Oğlum sağolsun özellikle kendini tahta olan kısımlara fırlatmayı tercih ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…