2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben artık belli bir saatten sonra kesinlikle misafir kabul etmiyorum, söylüyorum akşam bir uyku saati var gündüz en geç şu saate kadar gelebilirsiniz diye. İsteyen alınsın hatta mümkünse küsedebilirler hiç problem değil

Birileriyle oturuo sohbet etmek benimde hoşuma gidiyor ama gece evimde birisinin olmasını isteme çocuktan ömcede böyleydim akşam ben evimde oturup kafa dinlemeliyim zaten çocuk yoruyor kimseyi anlamıyorum ki

Kızlar berbat bı gece geçirdim bebeğim artık 11 de tam uyaniyo 1 saat uyunmuyordu 2 gündür bu gece onu 3 saate tamamladı 6 da da uyandı çok kötü gözlerim ağrıyo şimdi de mızmız baya, uyutmaya çalışıyorum eve ne zaman yatılı misafir gelse (görümce kaynana) hep aynı şeyi yapiyo sinirlerimle.oynuuo bu bebek

Niye yatılı geliyorlar ki ya inşallah ileride böyle şeyler yapıp insanların huzurunu kaçırmam

Birileriyle oturuo sohbet etmek benimde hoşuma gidiyor ama gece evimde birisinin olmasını isteme çocuktan ömcede böyleydim akşam ben evimde oturup kafa dinlemeliyim zaten çocuk yoruyor kimseyi anlamıyorum ki
Bünye kabul etmiyor
Sen de mecbur kabul etme bence o zaman bir süre yatılı misafir, sonuçta durumunu onlar da görüyor. Ama yardıma ihtiyacım var yardım için geliyorlar uzaktalar vb. diyorsan ona tabi bir şey diyemiyorum

Bebeğime yalnız bakıyorum, 40'ımı bile doldurmadan yalnız kaldım. Bazen yalnız bakmaktan şikayetleniyorum, sonra burada okuyorum görüyorum birilerinin evde olması da bazen sorun. Hangisi daha zor bilemiyorum ama galiba yalnız olmayı tercih eder hale gelmeye başladım En azından kendine göre düzensizlik içinde bir düzen (!) kuruyorsun Ya da işini, yemeğini her şeyini kendi keyfine göre ayarlayabiliyorsun.

Birilerinin evde olması sorun değil aksine çok iyi bişey ama uzun süre kalmaları çok sıkıntı bak gece kalması demiyorum gündüz gelin bir kaç saat durup gidin hem ben sosyalleşirim hem oğlum gelende her zaman gelmiyoruz diyerek akşama kadar oturuyor oğlumu emzirmek için aştımı değiştirmek için yemek hazırlamak için vs vs hep yanlarından gidiyorum ne anlıyoruz hiç bişey ama bir kaç sat olunca iyi oluyor cidden ben evime birinin gelmesinden ziyade kendim gitmesi seviyorum gelene git diyemezsin ama kendim istediğim zaman kalkıyorum

İstanbulda hava ne kadar soğudu ya sabah bir camı açtım buz gibi evde bebek olmasa o güzel soğuk havanın tadını çıkarırdım ama oğlum hasta olur diye hemen kapattım

Kesinlikle katılıyorum İnsan biraz kafa dağıtmak istiyor tabi, ama biiii biiii birazzzzzcık

Çocuğun da düzeni bozuluyor işte

Niye yatılı geliyorlar ki ya inşallah ileride böyle şeyler yapıp insanların huzurunu kaçırmam
Canım şehir dışında yaşıyorlar buraya da düğüne geldiler gelirken konserve tarhana falan getirdi öyle darlama uzun süre kalmak gibi durumları yok hatta biz kalın diyoruz gidecex diyolar daha önce de dedim ya yeni nesil kaynana kaynata bizimki kaynatam kalkar çayını kendi alır mesela ben şok olmuştum kızım sen otur deyince.

Kötü değil yani iyi bnmkiler bn bebek diyorum hissediyor mu napiyo sanki bilerek beni zorda bırakır gibi yada denk mi gelir hep sinir krizi geçirtecek kadar zor geçiriyoruz geceyi cinnet geliyo artık eşime götürdüm gece artık

Çocuğun da düzeni bozuluyor işte
Kiz yok anlatamadim oylr değil çocuk görmedi bile onları akşam geldiler .

Yani beni cinnete getirecek kadar zorluyo ya hep evde birilerinin olduğu güne denk geliyo hep böyle zannedecekler beni diyorum. Mesela dün daha iyiyim ama şu an basım agriyo daha da uykusuz yorgunum mahvoldum kızamıyorum da bebeğe istediğim gibi sesimi çıkaramıyorum misafir var diye

Yok canım şehir dışı geldiler 1 2 günlüğüne keske uzun kalsalar biraz hem bebem alışır hem ev işi yapılır bana da sosyallik olur iyi olur ama gidicez diyerek geliyorlar amaaan kimisi gelsin ister kimisi istemez işte dünya böyle

Valla ben oğlumun huzurunu bilerek kaciricam hele büyüsün hele aklı sarsın cikarcsm bugunlerin acısını kız arkadaşı geldiğinde gıcıklık yapicam, oyun oynuyorken sarteli kapatcam. Sabahın 5 inde oglum uyan diye kaldircam ooo ne planlarim var

Kızlar böyle bişey var mı yaa 9 da uyuttum buçukta uyandı gözler kapalı uyumak istiyor yarım saattir geri uyutmaya çalışıyorum gündüz uykuları da artık hiç oldu belim kopuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…