2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar biz 8 aylığız ve daha öncede yazmıştım hatırlayanlar vardır belkidoktor boynumuz için bize ultrason vermisti ve şuan iki ay gecti emar cektirmemiz istendi.düzcede devlet hst kucuk oldugu icin cekmiyor(uyku için hafif dozda birsey veriliyormus yalniz hst ve emar binasi uzak oldugu icin risk teskil ettiginden cekmiyorlar).özel hstlerde iki tane var cekmiyor.hafta ici izmite kendi doktorumuza gidip danisicaz ve sehir hst tavsiye ettiler.sizin başiniza hic geldimi emar vs cektirdiniz mi veya etrafinizda ceken birileri oldu mu?

Sağol canım içine tavuk haşlanırken soğan sarımsak patates havuç koydum blender da çektirdim sonra ölçüye göre irmik koydum birazda tavuk parcaladjm minik minik yedi valla ben biraz pütürlü şeylere geçiyorum artık yoksa hep çorba yemek istiyor

Kıyma felan yedirmiş miydin

Kızlar migrosta dondurulmuş fileto somon kullanan var mı bebeğe kullanabilir miyim acaba onu yoksa balıkçıdan mı gidip alsam bilemedim

Canım çıkıyor artık ya şuan kalabalık yerde sürekli birileri kucağına aldığı halde canım çıkıyor.. Eve gidince ne yapacağım yalnız bilmiyorum

Merhaba bebeğim 6 ay 1 haftalık. 3 4 gündür kakasi bi değişik sanki kokusu kivami vs de değişik. Sıvı mukuslu ishal gibi ama degil çünkü ishalse karin agrisi vs olurdu. Az once bebeğim boyle kaka yaptı renki yeşil ve mukuslu gibi içinde siyah siyah biseyler var. Gun icinde değişik biseyde vermedim. Oglen de Sıvı kaka yaptı ama yeşil degil sariydi bu kaka diş cikaracagi anlamami geliyor.

Eklentiler

• 20240915_221539.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 33
Bizim uyku araları aşırı açıldı sizlerde varmı bu durum? Şuan 6 saattir ayakta. Dün 5 saat uyumadı bugün 6 saat oldu hala uyumuyor. Gündüzde 2 uyku yapıyor artık. Acaba büyüdü diye mi böyle 6 saatte biraz çok ya sanki

Muz mu yedirdim? Yada birşeye alerjisi mi var acaba? Mukuslu diyince aklıma o geldi

Benim kız da evde gündüzleri yatıyo iyi kötü ama bi yere gidince gündüz asla yatmıyo eve gelmeyi beklıyo uyumak için

Benim kız da evde gündüzleri yatıyo iyi kötü ama bi yere gidince gündüz asla yatmıyo eve gelmeyi beklıyo uyumak için
O durumda var bizde. Bu yüzden dışarı kısa süreliğine gidebiliyorum misafire gidemiyorum yada davette edemiyorum uyumuyor birini görünce de

Kıyma felan yedirmiş miydin
Yok canjm daha kıyma falan vermedm ilk bunu verdim normal tavuk kalça var ya onla çorba yaparken ayırdım tuzsuz baharatsz suyuna sebze haşlama gibi oldu irmik attım az kıvamlı oldu yedirdim gayet sevdi soğan sarımsak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…