2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aynen bide seninkinin son uykusu ile gece uykusu arasında kaç saat oluyor uyandığından sonra gece uykusuna geçene kadar 4 saat uyumuyor hep öyle son uykusu ile gece uykusu arası çok uzun ayakta kalıyor
benim bebeğim yedi aylık son gündüz uykusundan sonraki 4 saat sonra gece uykusuna yatıyor. Aslında çok değil yani internette üç yazıyor yazıyor ama çocuktan çocuğa değişir. Dördüncü saatin sonunda bayağı uykusu gelmiş oluyor ondan önce istesekte uyutamıyoruz

Ben ek gıdadan sonra vermiyorum çünkü artık öğün niyetine veriyorum ve doyuyo.. Acaba hangisi doğru vermek gerekir mi ek gıda üstüne mama
Ben de bunu çok merak ediyorum benim annem ablama katı gıda’dan sonra meme vermiş ablamın hep midesi bulanır memeyi bırakmış. Ben katı gıda verdiysem 1 saat sonra falan emziriyorum istediğinde. Katı gıdadan önce de 1 saat önce emzirmiş oluyorum. Çok önemli mi bu detaylar ya ben anam babam usulü gidiyorum

Benimki de 4 saati zorluyor bu aralar ama baya huzursuz oluyor zor oyalıyorum uyumuyorda oyalanmıyor da

Bende böyle yapıyorum ek gıda arası 1 saat bırakıyorum zaten istesem de yemek yedikten sonra kendisi kabul etmiyor emmeyi illa zaman geçmesi lazım

Evet canım öyle canları sağolsun ne yapalım sabrıma hakim olsam keşke diyorum bazen çok zorluyor beni sinirleniyorum söyleniyorum
Keşke öyle olabilsek ama maalesef insanız ve sınırlarımız çok zorlanıyor ister istemez yaşanıyor bunlar ama elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah kolaylaşarak devam eder

Dün mesela 2 3 5 te kalktı 6 da güne
Ben önceden uyanınca wp dan kendime mesaj atardım takipçi gidiyordum şimdi telefona bakmıyorum kaç kere kalktım bilmiyoeum bazen uyanıyorum üstüm açık emzirmek için açmışım ama acaba uykum da mı açtım yoksa gerçekten emzirecek miydim bilmiyorum bazen diyorum açtım ama acaba emzirdim mi resmen kafayı yedim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…