2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim emzirirken ev yoğurt yiyince bebekte de kızarık olurdu anlayamadım şimdi de başladık yine oldu doktor 1 haftalık süre belirledi dediklerini yaparsak eğer yine aynı şekilde ise alerji testine göndereceğiz dedi bakalım ne olacak
Ne dedi doktor bende dikkat edeyim alerji olsa sadece kızarıklık olmaz heraşde başka belirtiler de olur benimkinde kollarında benek benek kırmızı kızarıklklar var kolları çok terliyor özellikle emerken ona bağlıyorum ek gıdadan öncede vardı inşallah alerji falan değildir ya

Benimki aynı kurulu saat gibi kalkar 30. Dk ve 3 buçuk saatten önce yatmıyor bi daha
Benimki genelde 2 buçul saate uyur bazen keyfi olursa 3ü zorluyorum alışsın 30 dk uyuyup uyanırsa geri uyutmaya çalışmak lazım benimki genelde uyuyor yanına yatarsam yoksa 20 30 dk uyuyup uyanıyor ağlıyor

Bugün ikimize de tattildi. Çocuğu öğlen uykusuna yatırınca eşime bıraktım çıktım. Evimizin orda bir kafe var oraya gidip kahve içip dinlendim biraz. Çok da iyi geldi:)
Ufacık boşluğum olursa hemen uzanıyorum o kadar her yerim ağrıyor ki normalde asla evde duran birisi değilim dışarı çıkmak bile istemiyorum

biz yarın iki günlüğüne tatile kaçacağız hem arkadaşımızın düğünü var hem tatil olsun gitmişken dedik annemi de götürüyoruz.Onun için hazırlanıyorum iki geceliğine sanki dünya eşya almış gibi olduk.bakalım nasıl geçecek bebekle kendimiz ne güzel her istediğimizi yapıyorduk her yaz şimdi bebekle nasıl olur bilemiyorum 🫠🫠🫠🫠

mayo bez aldım güneş kremi aldım deniz sonrası üzerine geçiririm diye müslin şapkalı kimono gibi bir şey aldım bebeğe.Bir de gölgelikli simit aldım.yogurdunu götüreceğim kettle bir de bizim için çok önemli 🤣 bez bebeğin bavulu bizim bavulumuz gündüz uykularını uyuduğu portatif hamak beşiği derken …. 🫠🫠🫠🫠

Kızlar ben kötü bir şey yapmışım biberonlardan biri çamaşır makinasında yıkanmış nevresimlerle.Kaynattım saatlerce ama sizce kullanılır mı yoksa çöp mü

X